131 českých turistů odletí z Turecka leteckým speciálem pojišťovny Generali


			131 českých turistů odletí z Turecka leteckým speciálem pojišťovny Generali
27.8.2011 Produkty

Všichni klienti CK Vivamonde, pro které zajistila Generali náhradní ubytovaní, by měli odletět z Turecka leteckým speciálem pojišťovny Generali dnes po půlnoci v 00:50 místního času. Zbývající volná kapacita letadla byla nabídnuta dalším cestovním kancelářím, jejichž klienti uvízli v Turecku v důsledku úpadku CK Vivamonde. Letecký speciál by měl být plně obsazen. Z
Turecka by tak dnes mělo odletět celkem 131 českých turistů.

Pro 98 klientů cestovní kanceláře Vivamonde zajistila Generali ubytování až do doby odletu, tak aby dnešní den nemuseli trávit na recepci hotelu, jak bývá v den odjezdu z dovolené bežným zvykem. Dalších 15 klientů si zajistilo ubytování po vlastní ose. Některým klientům zajišťovala asistenční služba pojišťovny Generali doplnění předepsaných léku, které jim začali docházet.

Pro dalších 172 klientů CK Vivamonde, kteří se nacházejí v Turecku a měli se vracet zpět do ČR v pozdějších termínech, zajišťuje Generali ubytování včetně dopravy zpět do vlasti.

Situaci v Turecku výrazně ovlivňuje vrcholící Ramadán. Svátek, který je svým významem srovnatelný s našimi Vánocemi. Lidé navštěvují své příbuzné a kapacity hotelů jsou vesměs naplněny. Do jisté míry je omezena i dostupnost některých služeb.

Generali

Zdroj: Generali

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS