Allianz spustila v Turecku novou službu pro turisty: zdravotnického konzultanta


			Allianz spustila v Turecku novou službu pro turisty: zdravotnického konzultanta
10.6.2014 Produkty

Allianz pojišťovna připravila na letošní léto zcela nový projekt, který potěší všechny její pojištěné, mířící na dovolenou do Turecka. Ve spolupráci se svojí asistenční službou Allianz Assistance a sesterskou Allianz Slovenskou poisťovňou vylepšila služby cestovního pojištění a vyšle do Turecka medicínského konzultanta, který bude k dispozici turistům v případě nemoci nebo úrazu. Allianz počítá s postupným rozšířením medicínského servisu i do dalších turistických destinací.

„Náš konzultant s lékařským vzděláním bude ubytován v epicentru turistické destinace v Alanyi, takže je připraven pomoci nejen na telefonu, ale zajistí i osobní návštěvy u nemocných, například v hotelu nebo nemocnici. Telefonické konzultace zdravotního stavu pak poskytne našim pojištěným turistům i na území celého Turecka. Těm také díky jazykové výbavě a znalosti místních poměrů dokáže poradit s výběrem lékaře, či s nasměrováním do osvědčených a kvalitních zdravotnických zařízení,“ představuje ve stručnosti roli medického konzultanta Jaroslava Kratochvílová, produktová specialistka cestovního pojištění Allianz.

Turecko se v posledních několika letech řadí mezi TOP pětici zemí s nejčastějšími zdravotními komplikacemi cestovatelů s pojištěním Allianz a je specifickou zemí s velmi rozdílnou úrovní zdravotnické péče. „O tom jsme se přesvědčili nejen při kontaktu s našimi turisty, ale i zástupci samotných zdravotnických zařízení. Nemocný, nebo zraněný turista si ve zmatku a stresu z nastalé situace vybere nejbližší lékařské ošetření a pak je nepříjemně překvapen jeho úrovní. Domnívám se, že tímto krokem se podobné nepříjemnosti zcela eliminují,“ doplňuje Zuzana Nová, vedoucí podpory provozu Allianz Assistance.

K telefonnímu číslu na asistenční službu Allianz si mohou turisté mířící do Turecka, přidat telefonní číslo i na konzultanta - 602 131 673, který bude k dispozici pro osobní setkání denně od 10 do 18 hodin, pro telefonické konzultace pak od 9 do 21 hodin. Více se o nové službě Allianz můžete dozvědět také ZDE

Allianz

Zdroj: Allianz

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články