AXA spustila novou mediální kampaň


			AXA spustila novou mediální kampaň
4.9.2015 Produkty

Společnost AXA spustila v České republice a na Slovensku novou reklamní a mediální kampaň s cílem podpořit rizikové životní pojištění a online úrazové pojištění. Kampaň v obou zemích odstartovala 1. září a potrvá do 31. listopadu 2015. Jejím poselstvím je připomenout zdánlivě obyčejné chvilky, jimiž je tvořen náš život, a proto je třeba si jich vážit. Za novým konceptem a realizací kampaně stojí agentura Triad Advertising.

„Tentokrát jsme se snažili uchopit komunikaci životního pojištění jinak, než tradičním zobrazováním nečekaných, nepříjemných situací, které se nám mohou kdykoli přihodit. Zaměřili jsme se na to pozitivní, co v našich životech máme, a často si to ale v dnešní rychlé době nestiháme uvědomit. Tak vznikl nápad
na #tenmoment, kdy jsme šťastní, spokojení a zdraví. A my v AXA se snažíme našim klientům pomáhat tyto krásné momenty chránit,“
říká Oskar Sekereš, marketingový ředitel AXA pro ČR a SR.

Kampaň dostala název #tenmoment, který zároveň odkazuje k jejímu hlavnímu kreativnímu motivu. V životě každého člověka se vyskytují momenty, na nichž mu opravdu záleží. Například chvíle s rodinou a blízkými – i když se mohou zdát všední a obyčejné, ve skutečnosti jsou pro nás důležité a zarývají se nám hluboko do paměti. AXA pomáhá prostřednictvím svých produktů tyto výjimečné momenty ochránit.

Velká část nové kampaně poběží také na sociálních sítích a webových stránkách tenmoment.axa.cz a tenmoment.axa.sk, kde se zájemci mohou o #tenmoment podělit. Vizuální stránka kampaně respektuje základní myšlenku, a proto vytváří prostor pro #tenmoment, o který je třeba pečovat.

Na internetu bude kampaň využívat také online video formáty a u sociálních sítí se zaměří především na Facebook a YouTube. Z tradičních mediálních kanálů se kampaň objeví v množství tištěných titulů, ale také na outdoorových plochách, jako jsou citylighty nebo billboardy. #tenmoment se v průběhu kampaně objeví také v televizi, a to formou sponzorovaných odkazů před vybranými pořady a relacemi.

Pro více informací navštivte webové stránky www.tenmoment.axa.cz

Zdroj: AXA pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články