Bezstarostné léto s pojištěním All Inclusive od Wüstenrotu


			Bezstarostné léto s pojištěním All Inclusive od Wüstenrotu
16.6.2011 Produkty

Všem, kteří si chtějí svou letní dovolenou užít naplno a bez starostí a ještě navíc ušetřit, nabízí pojišťovna Wüstenrot v rámci letní akce All Inclusive ta nejdůležitější pojištění s 10% slevou.

Akce All Inclusive začíná 15. června a končí 30. září letošního roku a zahrnuje kvalitní cenově příznivá pojištění osob, vozidel, majetku i odpovědnosti. Kromě obvyklých bonusů a slev jsou všechna pojištění zvýhodněna 10% slevou. Stávající klient Wüstenrotu dostane tuto slevu na každé nově sjednané pojištění, noví klienti pak v případě, že si z letní nabídky sjednají alespoň 2 produkty.

Cestovní pojištění ProCesty se vyznačuje vysokou variabilitou, která klientovi umožňuje sjednat si pojištění odpovídající charakteru a cíli jeho zahraniční cesty. Na jednu smlouvu lze pojistit až 8 společně cestujících osob. Další jeho předností je možnost rychlého sjednání online.

Rizika spojená s úrazem a nemocí kryje pojištění EveryBody, které platí po celém světě. Lze u něj pojistit i denní dávku při pracovní neschopnosti v důsledku úrazu nebo nemoci, která klientovi pokryje výpadek příjmů. Na jednu smlouvu je možné pojistit až 6 osob, které lze v průběhu pojištění měnit.

Komplexní pojistnou ochranu vozu nabízí pojištění ProAuto, které zahrnuje povinné ručení a havarijní pojištění v jednom. U obou pojištění Wüstenrot poskytuje až 60% bonus za jízdu bez nehod a 10% slevu v rámci akce All Inclusive. Bonusem je úrazové připojištění zdarma na celkovou částku 1 milion korun a asistenční služba a dalších 5 % slevy na pojistném havarijního pojištění.

Pojištění majetku ProDomov kryje jednou smlouvou všechna rizika ohrožující nemovitost a domácnost klienta. Při uzavření tohoto pojištění v rámci akce All Inclusive může celková sleva na pojistném dosáhnout až 25 %.

Pojištění ProByznys představuje pojistnou ochranu podnikání. Podle rozsahu a oboru činnosti se skládá jako stavebnice přesně na míru podle potřeb klienta. Pojistit lze také přerušení provozu a vícenákladů a provozní odpovědnosti. Pojišťovna v tomto případě klientovi uhradí i finanční škody způsobené pojistnou událostí.

Letní akce Wüstenrot All Inclusive platí u všech výše uvedených pojištění, která budou za daných podmínek uzavřena od 15. června do 30. září 2011. Více informací naleznete na internetových stránkách www.wustenrot.cz.

Wüstenrot

Zdroj: Wüstenrot pojišťovna, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS