Chartis: Pojištění profesní odpovědnosti


			Chartis: Pojištění profesní odpovědnosti
1.12.2011 Produkty

CHARTIS EUROPE S.A., pobočka pro Českou republiku, příchází na český pojistný trh s novými pojistnými podmínkami – pojištění profesní odpovědnosti.

Chartis, jako jeden ze světových leadrů v pojištění profesní odpovědnosti, představuje nové pojistné podmínky. Tyto podmínky jsou jasně a stručně formulovány, poskytují široké krytí v souladu se světovými standardy. Tento produkt je, ve spojení s profesionálním underwritingem, osvědčenou kvalitou likvidace škod, vysokými limity pojistného plnění a finanční sílou společnosti Chartis, zárukou kvalitní pojistné ochrany.

“Pojištění profesní odpovědnosti dnes patří ke standardním nástrojům ošetření rizik vyplývajícíh z poskytování profesionálních / odborných služeb. Stále více firem si tato rizika uvědomuje a pojištění profesní odpvědnosti si sjednává, přesto že to u nich není vyžádováno zákonem – jedná se o tzv. smluvní (nepovinné) pojištění. CHARTIS si je plně vědom významu tohoto pojištění, pozitivně reflektuje zvýšenou poptávku ze strany klientů a v reakci na poslední vývoj trhu PI pojištění přichází s novými pojistnými podmínkami. Současně můžeme garantovat maximálně flexibilní přístup k úpisu jednotlivých rizik v závislosti na požadavcích a potřebách klienta, zejména u vybraných profesí, na které CHARTIS dlouhodobě cílí” uvádí Michal Pilecký, ředitel úseku pojištění finančních rizik ze společnosti Chartis Europe, S.A., pobočka pro Českou republiku.

Nové pojistné podmínky pojištění profesní odpovědnosti jsou nabízeny s účinností od 1.12.2011.

Chartis

Zdroj: Chartis

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články