CK World Travel je v úpadku, Invia.cz tak letos ochránila klienty 8 cestovních kanceláří


			CK World Travel je v úpadku, Invia.cz tak letos ochránila klienty 8 cestovních kanceláří
27.9.2012 Produkty

„Cestovní kancelář World Travel ohlásila úpadek. Všechny zájezdy zřízené touto kanceláří jsou proto zrušeny. V bezpečí je pouze 7 turistů, kteří zakoupili svůj pobyt u cestovní agentury Invia.cz. Ta totiž svoje klienty chrání pomocí pojištění Faktor 100, díky kterému poškození turisté obdrží poukaz na nákup nové dovolené.

V letošním roce došlo ke krachu již 8 tuzemských cestovních kanceláří. Poslední případ, cestovní kancelář World Travel, má patnáctiletou historii. Specializovala se na prodej autobusových zájezdů do Itálie a Chorvatska a leteckých pobytů do destinací v Řecku, Španělsku, Turecku a Egyptě. V její nabídce byly rovněž potápěčské zájezdy či fitness kurzy. Pojištění proti úpadku cestovní kanceláře má společnost sjednáno u slovenské Union pojišťovny. Limit pojistného plnění této pojistky činí 15 450 000 Kč.

Poškození klienti společnosti World Travel, kteří jsou chráněni pojistkou Faktor 100, nebudou muset řešit zdlouhavou agendu spojenou s krachem cestovní kanceláře. Vymáhání nákladů za zrušené pobyty ze zákonného pojištění cestovní kanceláře se ujme partner cestovní agentury Invia.cz společnost AXA Assistance. Pojištění Faktor 100 je bezplatně zahrnuto ke každému zájezdu zakoupenému na www.invia.cz.“

INVIA.cz

Zdroj: INVIA.cz

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články