Egypt: rodina byla pojištěna u Allianz a ERV


			Egypt: rodina byla pojištěna u Allianz a ERV
1.8.2013 Produkty

Matka s dcerou, které zemřely v egyptském letovisku Hurghada a jejich otec, který neštěstí přežil, byly pojištěny u ERV Evropské pojišťovny a Allianz.

Dvě české turistky, matka s dcerou, zemřely v noci na úterý ve svém hotelovém pokoji. Otrava jídlem jako příčina úmrtí obou žen je stále nepotvrzená a jedná se tím pádem pouze o spekulaci, zdravotní stav otce je s ohledem na situaci dobrý.

Cestovní pojištění ERV Evropské pojišťovny bylo zahrnuto v ceně zájezdu CK Blue Style, se kterou rodina  do Egypta vycestovala. Při koupi zájezdu si pak rodina sjednala ještě cestovní pojištění Allianz.

Obě pojišťovny společně koordinují  pomoc otci  rodiny a ostatním klientům cestovní kanceláře.

Muž v úterý ráno kontaktoval asistenční službu pojišťovny Allianz s žádostí o lékařskou pomoc. Pojišťovna zajistila zdravotní péči, včera již byl propuštěn nemocnice. V současné době Allianz řeší další postup pomoci.

ERV Evropské pojišťovna  zajistila již úterý odpoledne preventivní lékařskou péči pro všechny klienty cestovní kanceláře. Těm je dispozici místní lékař s česky hovořící sestrou. Preventivní prohlídka je nabízena přímo v hotelu všem 175 českým klientům, kteří s CK  do Hurgardy vycestovali. Do středečního odpoledne jich prohlídku absolvovalo 23 a všichni byli v pořádku. 

V noci na středu na místo dorazil tým ERV Evropské pojišťovny složený z českého lékaře a vedoucího oddělení škod a asistence. Pracovníci pojišťovny jsou neustále v kontaktu s delegáty cestovní kanceláře.

 

Allianz, ERV Evropská pojišťovna

Zdroj: Allianz, ERV Evropská pojišťovna

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články