Flexi prodlužuje akci dvojnásobného plnění za vybrané diagózy vážných onemocnění

29.1.2014 Produkty

Pojišťovna České spořitelny prodlužuje do konce března 2014 speciální akci pro klienty, kteří si sjednají FLEXI životní pojištění s krytím rizika velmi vážného onemocnění. Při stanovení vybraných diagnóz klienti dostanou dvojnásobek sjednané pojistné částky. Speciální akce se vztahuje na typicky mužská a typicky ženská onemocnění: infarkt myokardu, mozkovou mrtvici nebo rakovinu pohlavních orgánů. Pojišťovna České spořitelny tak  upozorňuje na důležitost zajištění ochrany ve vážných životních situacích.

„Ze strany klientů jsme se setkali s pozitivní odezvou. Zejména muži ocenili to, že od nás mohou dostat něco navíc. Za dva měsíce trvání akce jsme zaznamenali nárůst zájmu o sjednání rizika velmi vážných onemocnění o 49 procent. Rozhodli jsme se proto tuto jedinečnou nabídku prodloužit o další dva měsíce,“ říká Jana Jirásková, tisková mluvčí Pojišťovny České spořitelny. „Časově omezená akce přispěla k upozornění na důležitost pojistky ve vážných životních situacích. V této osvětě budeme pokračovat i po skončení marketingové akce.“

Pojišťovna České spořitelny v rámci FLEXI životního pojištění nabízí zdarma dvojnásobek sjednané pojistné částky u vybraných diagnóz rizika velmi vážného onemocnění:

  • Infarkt myokardu vč. angioplastiky dvou cév
  • Náhlá cévní mozková příhoda
  • Bypass v rámci operace věnčitých tepen (aortokoronárního bypassu) z důvodu ischemické choroby srdeční, operace aorty
  • Rakovina tlustého střeva, konečníku, rektosigmoideálního spojení, prsu a mužských i ženských pohlavních orgánů

Mimořádná, časově omezená akce platí pro dospělé pojištěné osoby, které si nově sjednají FLEXI životní pojištění v termínu od 1. prosince 2013 do 31. března 2014. Platí i pro stávající klienty, kteří si aktualizují smlouvu v rámci programu InSpiral. Klientům pojišťovna vyplatí sjednanou pojistnou částku zvýšenou až o jeden milion korun. Výhoda platí po celou dobu trvání smlouvy a vztahuje se i na budoucí změnu pojistné částky. Podmínkou je sjednání rizika velmi vážných onemocnění v kompletní variantě.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články