Invia.cz přichází s unikátní pojistkou, chrání klienty při krachu cestovní kanceláře


			Invia.cz přichází s unikátní pojistkou, chrání klienty při krachu cestovní kanceláře
31.5.2012 Produkty

Cestovní agentura Invia.cz přichází jako jediná na trhu s pojištěním, které ochrání klienty při krachu cestovní kanceláře. Od června bezplatně poskytne unikátní pojistku s názvem Faktor 100 ke každému prodanému zájezdu. Klientům zaručí okamžitou náhradu za zrušený pobyt z důvodu úpadku organizátora. Pojištěním reaguje Invia.cz na aktuální situaci na českém trhu, kdy musí lidé na vrácení peněz za zájezd čekat několik měsíců.

Díky pojištění Faktor 100 nemusí klienti cestovní agentury Invia.cz kvůli krachu cestovní kanceláře rušit plánovanou dovolenou nebo shánět finance na koupi náhradního zájezdu. Cílem pojistky je usnadnit a urychlit kompenzaci nákladů za zrušený pobyt od zkrachovalé cestovní kanceláře. Tato nová služba je poskytována ve spolupráci s AXA Assistance, které zákazník agentury danou pohledávku předá. Následně od ní dostane poukázku na nákup zájezdu u Invia.cz v plné hodnotě původního pobytu. Veškerou agendu spojenou s vymáháním pohledávky pak vyřizuje za klienta AXA Assistance.

„Prostřednictvím nové pojistky Faktor 100 chceme klientům nabídnout rychlé a bezpečné řešení v případě úpadku cestovní kanceláře. Jedná se o zcela unikátní službu, která nemá na českém ani evropském trhu obdoby,“ uvedl Michal Tůma, marketingový ředitel cestovní agentury Invia.cz, která je jedničkou na českém trhu v oblasti prodeje dovolené přes internet. „Doposud museli lidé čekat na vyplacení peněz za zrušený zájezd až rok. Navíc řešili náročné papírování, čehož jsme chtěli zákazníky ušetřit. Nově proto naši klienti získají exkluzivní možnost si okamžitě zakoupit nový pobyt a odjet na dovolenou v plánovaném termínu,“ doplnil Tůma.

Za 10 let svého fungování řešila cestovní agentura Invia.cz desítky případů zkrachovalých cestovních kanceláří. V loňském roce zaregistrovala celkem šest cestovních kanceláří, které vyhlásily úpadek a zrušily již prodané pobyty. Zákazníci potom zpravidla čekají na vrácení ceny zájezdu několik měsíců. Peníze jsou vypláceny z pojistky, kterou je každá cestovní kancelář ze zákona povinna uzavřít.

„Na českém trhu jsou úpadky cestovních kanceláří běžným jevem. Již letos se objevily první případy, přestože sezóna letních dovolených ještě nezačala. Tato nová pojistka naše klienty ochrání před riziky spojenými s krachem cestovní kanceláře,“ sdělil Michal Tůma z cestovní agentury Invia.cz. „Lidé získávají nejbezpečnější způsob nákupu dovolené na českém trhu. Jsou jištěni jak zákonným pojištěním cestovní kanceláře, tak speciálním pojištěním, které získají jedině u Invia.cz. Pojistka je zahrnuta ke každému zájezdu, a to bez navýšení ceny pobytu,“ dodal Tůma.


Vlastnosti pojištění Faktor 100 pro klienty cestovní agentury Invia.cz


  • Pojištění chrání klienty proti rizikům spojeným s krachem cestovní kanceláře

  • Pojištění je součástí každého zájezdu koupeného u Invia.cz bez navýšení ceny

  • Klient okamžitě získá náhradu za zrušený zájezd

  • Klient si může okamžitě zakoupit nový zájezd na www.invia.cz a odjet na dovolenou v termínu

  • Klient nemusí řešit náročnou agendu spojenou s krachem cestovní kanceláře

  • Klient předá AXA Assistance vzniklou pohledávku pro pojišťovnu zkrachovalé cestovní kanceláře a získá poukázku na nákup zájezdu u Invia.cz v plné ceně původního pobytu.

    Invia

Zdroj: Invia.cz

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS