Kooperativa s ŽABKOU myslí na děti


			Kooperativa s ŽABKOU myslí na děti
19.6.2012 Produkty

Blíží se období, ve kterém pojišťovny zaznamenávají výrazný nárůst úrazů u dětí. „Prázdniny a dovolené jsou z pohledu úrazů dětí nejkritičtější. V létě každoročně zaznamenáváme cca 10% nárůst počtu úrazů oproti ostatním měsícům“, říká Filip Král, ředitel Úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa.


Proto Kooperativa právě v této době přichází na trh se speciálním dětským programem v rámci svého životního pojištění PERSPEKTIVA, který se jmenuje ŽABKA.


Program ŽABKA poskytuje kompletní pojistnou ochranu pro dítě a jednu dospělou osobu
na společné pojistné smlouvě. Dítě je možné pojistit od komplexního úrazového pojištění přes vážná onemocnění, která jsou speciálně upravená pro dětskou klientelu, až po zcela jedinečná nová dětská pojištění- pojištění pro případ péče o zdravotně postižené dítě a pojištění pro případ ošetřování nemocného dítěte.Tyto dvě novinky nabízejí rodiči dorovnání ušlého příjmu v situacích, kdy je nutné věnovat více sil péči o dítě a nelze se soustředit na výdělek.


„Pokud vezmeme v úvahu nejčastější úrazy, tak doslova za pár korun pojistného denně můžeme v případě řezné rány malému klientovi vyplatit až 4 200 Kč v rámci denního odškodného (při sjednané denní dávce 200 Kč). Pokud si například na kole způsobí lehký otřes mozku s hospitalizací, může plnění činit až 7 000 Kč, je-li navíc sjednána varianta se speciálním krytím pro případ dopravní nehody, pak až dvojnásobek této částky“, doplňuje Filip Král.


Výhodou programu ŽABKA je možnost sjednání dětských pojištění do 26 let věku dítěte
za zvýhodněné ceny. Pro dospělého pojištěného jsou k dispozici všechna pojištění nabízená v rámci PERSPEKTIVY a zároveň i osvobození od placení, kdy pojišťovna v případě smrti dospělého „přebírá starost o smlouvu na sebe“ (bude hradit pojistné do konce sjednané pojistné doby dětských rizik).


Program ŽABKA zároveň nabízí i usnadnění vstupu do samostatného života – pomocí spořicí složky pojistného lze dítěti naspořit finanční částku do začátku. Pro zhodnocování finančních prostředků nabízíme 10 tržních investičních fondů a pro konzervativnější klienty garantovaný fond se zhodnocením 2,4 % p.a.


Stejně jako životní pojištění PERSPEKTIVA obsahuje i program ŽABKA našim klientům již známé benefity - bonus při sjednání pojistné smlouvy ve formě pojištění zdarma nebo prémii za bezeškodní průběh.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články