Novinkou v pojištění vozidel je poškození zvířetem


			Novinkou v pojištění vozidel je poškození zvířetem
6.11.2015 Produkty

Wüstenrot pojišťovna zavedla u povinného ručení zajímavou novinku. Vedle pojištění škody způsobené střetem se zvířetem nabízí i pojištění poškození elektroinstalace, brzdové nebo chladící soustavy vozidla okousáním zvířetem.

S povinným ručením ProAuto lze díky širokému rozsahu připojištění pojistit prakticky všechna na řidiči nezávislá rizika.  Nejčastěji je využíváno pojištění skel, které se u Wüstenrotu nabízí na pojistnou částku od 5 000 do 30 000 korun. Pojištění osob lze sjednat buď jen pro řidiče, nebo na všechna sedadla, tedy na všechny cestující osoby.

Doporučuje se pojistit i riziko živelních událostí a pro majitele starších vozidel má Wüstenrot výhodné pojištění odcizení vozidla.

Zajímavou kombinací právě pro klienty se staršími vozy je připojištění odcizení vozidla + živelní událost + poškození zvířetem. Tato kombinace, která zahrnuje nejen škodu způsobenou střetem se zvířetem, ale i okusem, je na pojistném trhu velmi ojedinělá. Za necelých 1600 Kč přitom pokrývá rizika nezávislá na schopnostech řidiče.

ProAuto s  úrazovým připojištěním dětí zdarma

Povinné ručení se zvýšeným limitem pojistného plnění na 100/100 milionů korun poskytuje klientům jistotu dostatečné ochrany. Navíc k němu získají zdarma úrazové připojištění dětí s pojistnou částkou 100 000 korun.

30% bonus již po dvou letech 

Povinné ručení ProAuto se vyplatí všem, kteří vlastní vozidlo teprve krátce. Již po dvou letech jízdy bez nehod jim Wüstenrot přiznává 30% bonus, maximální bonus ve výši 60 procent pak po 120 měsících. Bonus za bezeškodní průběh povinného ručení převádí Wüstenrot na nově sjednané havarijní pojištění.

Asistenční služba pomáhá nejen v případě nehody

Rozšířené asistenční služby Wüstenrotu zahrnují i pomoc v případě poruchy na voze vzniklé pochybením řidiče. Jedná se například o nedostatek pohonných hmot, zabouchnutí klíčů, vybití baterie nebo rozlomení zámku zpátečky.

 

Zdroj: Wüstenrot pojišťovna, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

srovnávač?

Václav Šplechta,  9. 11. 2015

Dobrý den paní Kadlecová,

na uvedeném srovnávači mi vadí především to, že dávám souhlas se zpracováním osobních údajů společnosti, která není na stránkách nikde uvedena, a která je může dále poskytovat: "Souhlasím se shromažďováním, uchováním a zpracováním osobních údajů, které poskytuji provozovateli (příp. jejím zaměstnancům) a třetím osobám. Třetí osoba je jakýkoliv subjekt odlišný od provozovatele."

RSS

Související články