AutoCheck - prodloužená záruka pro Váš vůz


			AutoCheck - prodloužená záruka pro Váš vůz
19.8.2011 Pojištění aut

Každý, kdo již kupoval ojetý automobil, má obvykle největší strach z toho, že vozidlo koupí a bude ho muset hned draze opravovat. Vždy je to tak trochu krok do neznáma, nikdo není schopen přesně říci, zda bude vozidlo sloužit bez problémů dalších 5 let.

Neočekávané výdaje za případné opravy vozidla lze minimalizovat či zcela eliminovat díky pojištění mechanických a elektrických poruch AutoCheck, které nabízí pojišťovna QBE, a které poskytuje pojistné krytí novým vozidlům od okamžiku uplynutí záruční lhůty výrobce a ojetým vozidlům od momentu koupě ojetého vozidla. Tento produkt je určen především těm prodejcům vozidel, kteří chtějí svým zákazníkům v rámci prodeje automobilu nabídnout službu, která je nejen přidanou hodnotou pro zákazníka, ale která zároveň podporuje retenci zákazníků. Tento produkt je řešením i pro vozidla bez servisní historie, například pro vozidla dovezená ze zahraničí.

 

Co pojištění AutoCheck kryje?


Pojištění AutoCheck kryje náhlé a nepředvídatelné vnitřní mechanické nebo elektrické poruchy pojištěného vozidla způsobené selháním některé součástky uvedené v seznamu krytých součástek, které má za následek její náhlou nefunkčnost a obnovení funkčnosti vyžaduje okamžitou opravu nebo výměnu.

Schválenou opravu lze následně provést přímo u prodejce vozidla nebo u jednoho ze smluvních opravců pojišťovny QBE, kde je úhrada krytých nákladů řešena přímo mezi opravcem a pojišťovnou QBE.

Pojištění AutoCheck kryje neomezený počet pojistných událostí (do výše zvoleného limitu pojistného plnění). Dále při případném následném prodeji vozidla v době platnosti pojištění je možné AutoCheck převést na nového vlastníka vozidla. Tento benefit je bezesporu výhodný jak pro stranu kupující, tak i prodávající.

AutoCheck pro nová i ojetá vozidla

Pro nová motorová vozidla do 3 500 kg lze sjednat pojištění AutoCheck v pojistném programu Platinum. Pojištění je možné uzavřít v době platnosti dvou- anebo tříleté záruční lhůty výrobce, nejpozději však 2 měsíce a 10 000 km před jejím uplynutím. Pojištění může být uzavřeno na 12, 24 nebo 36 měsíců a začíná okamžikem uplynutí záruky výrobce.

Pro ojetá vozidla je pojištění AutoCheck nabízeno ve 3 variantách pojistných programů – Bronze, Silver a Gold. Pojištění AutoCheck lze uzavřít pro ojetá vozidla do 3 500 kg, na dobu 3, 6, 12, 24 nebo 36 měsíců. Pro vstup do pojištění musí ojetá vozidla splňovat následující kritéria:

 

Pojistitelná vozidla Pojistné programy
Bronze Silver Gold
Stáří vozidla od data 1. registrace:
Maximální stáří vozidla ke dni sjednání pojištění AutoCheck 10 let 7 let 5 let
Počet najetých kilometrů:
Maximální celkový počet najetých km ke dni sjednání pojištění AutoCheck 200 000 120 000 75 000
 
Pojištění AutoCheck je možné sjednat u prodejců vozidel, kteří jsou smluvními partnery pojišťovny QBE. V případě Vašeho zájmu Vám rádi poradíme na telefonním čísle +420 234 094 011.

Máte-li zájem stát se smluvním partnerem QBE a nabízet svým zákazníkům pojistné produkty QBE, kontaktujte nás, prosím, prostřednictvím následujícího telefonního čísla nebo emailu:

QBE

Zdroj: QBE

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články