ČAP vydává informační brožuru "Pojisti si své auto"


			ČAP vydává informační brožuru "Pojisti si své auto"
10.3.2011 Pojištění aut

Česká asociace pojišťoven (ČAP) vydává v pořadí již šestou informační brožuru „Pojisti si své auto“. Stručným průvodcem havarijního pojištění tak zakončuje svou letošní komunikační kampaň „Únor měsíc pojištění“.

Elektronická brožura detailně, avšak srozumitelně, popisuje jednotlivá rizika, která kryje havarijní pojištění a upozorňuje na všechny možnosti připojištění. Obsahuje, všechny nezbytné kroky od výběru a sjednání pojištění až po řešení vzniklé škodní události, spoustu důležitých upozornění a rad.

Kde brožuru najdete?

Nezávislá publikace pro veřejnost je v elektronické podobě volně ke stažení na webových stránkách ČAP (www.cap.cz) v sekci Formuláře a brožury a zároveň je dostupná na novém informačním serveru www.jaksepojistit.cz v oddílu brožury.

„Cílem instruktážních příruček je stručně a jednoduše poradit občanům, jak se chránit proti konkrétním rizikům. Jaké pojištění zvolit, jak ho správně sjednat a jak postupovat, když nastane škoda, aby likvidační proces proběhl bez problémů. Vytvářením nezávislých zdrojů informací z oblasti pojišťovnictví se snažíme přispívat ke zvyšování finanční gramotnosti veřejnosti“ říká Marcela Kotyrová.

Brožulu si můžete stáhnout zde.

ČAP

Zdroj: ČAP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Srovnání povinného ručení

Aleš Procházka,  23. 3. 2011

Dobrý den,
pokud sháníte jakékoli povinné ručení pro Váše vozidlo, můžete bezplatně vyplnit tento odkaz
http://postni.cz/porovnani
Zde vyplníte údaje o Vašem voze a můžete zjistit, že ušetříte až 64 procet! Pokud chcete, můžete porovnat také havarijní pojištění.
Samozřejmě vyplnění může být pouze z informativních důvodů. Vše je zcela jednoduché a zdarma. Děkuji
Procházka

RSS

Související články