„Domovský autosalon ČPP“ mění vztahy řidičů s autosalony


			„Domovský autosalon ČPP“ mění vztahy řidičů s autosalony
19.4.2011 Pojištění aut

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) uvádí na trh nový produkt pod názvem „Domovský autosalon ČPP“. Novinkou chce pojišťovna současně oslovit jak své klienty, tak i partnerské smluvní autosalony, které se stále častěji potýkají s tím, že se jim zákazníci do jejich servisů nevracejí.

„V době, kdy je marže z prodeje vozidel velmi malá, bývá hlavním zdrojem příjmů především servis a opravy vozidel. Autosalony proto nabízí svým klientům různé slevy a bonusy na opravy, aby se k nim klient po prodeji vozidla vracel“, říká Petr Schütz, ředitel odboru prodeje pojištění vozidel ČPP. „Náš produkt podporuje tuto vazbu mezi autosalonem a jeho klientem, a to jak při prodeji vozidla, tak následně při jeho servisu či opravě“, vysvětluje Schütz.

Základem tohoto produktu je úspěšná produktová řada Autopojištění Combi Plus, zahrnující všechna důležitá pojištění vozidla od povinného ručení přes havarijní pojištění až po zajímavá připojištění. Výhody modifikovaného produktu „Domovského autosalonu ČPP“ spočívají především ve zvýhodněních, kterých se klientům dostane v případě pojistné události a následném servisu, který poskytne Domovský autosalon, podporovaný produktem pojišťovny. Základním předpokladem je evidence domovského autosalonu u příslušné pojistné smlouvy v databázi pojišťovny.


Hlavní výhody produktu lze shrnout do následujících oblastí:


  1. Přednostní nabídka odtahu nepojízdného vozidla do Domovského autosalonu spolu s možností přivezení náhradního vozidla na místo nehody

  2. Oprava poškozeného vozidla zdarma bez odečtení spoluúčasti

  3. Zajištění mobility klienta zapůjčením náhradního vozidla až na 28 dnů

  4. Vozidlo si klient přebírá v den ukončení opravy bez čekání na tzv. krycí dopis

  5. Uhrazení odečtené spoluúčasti u totální (úplné) škody v případě zakoupení nového vozidla opětovně ve svém domovském autosalonu


Produkt Domovský autosalon ČPP zvýhodňuje svými parametry nejen klienta přímo při zakoupení vozu, ale i autosalon samotný. Sjednání produktu je jednoduché, rychlé, přehledné a jasné. V současné době si lze tento produkt zakoupit již u více než 100 autosalonů na území České republiky, jejichž seznam, který se stále rozšiřuje, lze nalézt na internetových stránkách ČPP.


Uvedením tohoto produktu na trh ČPP potvrzuje svou aktivní roli v oblasti autopojištění, jen v povinném ručení zaujímá s více než 970 tisíci pojištěnými vozidly třetí místo na trhu.

ČPP

Zdroj: ČPP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS