Havarijní pojištění 6+ od České pojišťovny je pro starší vozy


			Havarijní pojištění 6+ od České pojišťovny je pro starší vozy
15.3.2011 Pojištění aut

Mýtus o nevýhodnosti havarijního pojištění pro starší vozy vyvrací Česká pojišťovna s produktovou novinkou Havarijní pojištění 6+, které poskytuje kvalitní pojistné krytí za nízkou cenu majitelům vozů starších šesti let. Jedná se o tzv. allriskové havarijní pojištění kryjící škody způsobené živelní událostí, odcizením, vandalismem a samozřejmě havárií. Jedinečný je nejen rozsah služeb, ale také cena pojištění. Havarijní pojištění starších vozů 6+ totiž motoristé pořídí již od 119 Kč měsíčně.


„Někteří řidiči starších vozidel považují havarijní pojištění za příliš drahý, a proto pro ně postradatelný komfort. Starší auta přitom nejsou u nás výjimkou, průměrný věk vozů registrovaných v ČR činil v loňském roce 13,7 let. Česká pojišťovna vždy přináší řešení pro všechny motoristy, a proto vytvořila unikátní a hlavně cenově výhodné pojištění, které je šité na míru právě starším vozům ve věku 6 – 20 let,“ říká Petr Svoboda, vrchní ředitel produktového managementu občanského pojištění ČP.


Havarijní pojištění pro starší vozy 6+ chrání majitele automobilu proti škodám způsobeným živelní událostí, vandalismem, havárií a odcizením. I u této novinky klienti mohou počítat s bonusy za bezeškodní průběh ve výši 5% slevy za každý rok jízdy bez nehod. Samozřejmostí je možnost převodu bonusu od jiných pojišťoven.

Součástí Havarijního pojištění 6+ jsou asistenční služby pro případ nehody a úrazové pojištění všech osob ve vozidle zdarma. Výhodou je i rychlá likvidace pojistné události formou rozpočtu nákladů na opravu vozidla bez dokládání faktur za opravu. Havarijní pojištění starších vozů 6+ je platné na území prakticky celé Evropy a Turecka. Pojištění je sjednáváno se spoluúčastí 5 %, minimálně 5 000 Kč. Majitelé starších vozů si mohou vybírat ze tří limitů pojistného plnění 60 tisíc, 80 tisíc nebo 100 tisíc korun.


Havarijní pojištění 6+ představuje ideální řešení pro majitele starších vozů, kterých se na českých silnicích pohybuje převážná většina. Starší auta nejsou oblíbená jen mezi řidiči, ale bohužel také u zlodějů. Opodstatněnost pojištění staršího auta proti odcizení vyplývá i ze statistik České pojišťovny, které potvrzují, že auta starší šesti let jsou zloději podobně vyhledávaná jako auta nová či zánovní.

V loňském roce dle dat ČP zloději nejčastěji sáhli po vozidlech starých tři a čtyři roky (shodně 11,6 %), ale prakticky stejný podíl připadá na auta 6letá (11,4 %) a 7letá (9,3 %). Výjimkou mezi ukradenými vozy pak nejsou ani auta s datem výroby mezi roky 1990 až 1995.Modelové příklady Havarijního pojištění 6+Česká pojišťovna připravila k pojištění motorových vozidel originální jarní reklamní kampaň, jejíž televizní spot odlehčenou formou popisuje řešení dopravní nehody. Koncept „Hry na bouračku“ ve spotu pracuje nejen s produktem Havarijní pojištění 6+, ale také s motivem 1. Povinného ručení Bez povinností.

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Srovnání povinného ručení

Aleš Procházka,  23. 3. 2011

Dobrý den,
pokud sháníte jakékoli povinné ručení pro Váše vozidlo, můžete bezplatně vyplnit tento odkaz
http://postni.cz/porovnani
Zde vyplníte údaje o Vašem voze a můžete zjistit, že ušetříte až 64 procet! Pokud chcete, můžete porovnat také havarijní pojištění.
Samozřejmě vyplnění může být pouze z informativních důvodů. Vše je zcela jednoduché a zdarma. Děkuji
Procházka

RSS