Kooperativa pomůže každému, koho nabourali


			Kooperativa pomůže každému, koho nabourali
1.10.2012 Pojištění aut

Unikátní produkt povinného ručení NA100PRO Kooperativa představila v říjnu roku 2010. Kromě přímé likvidace, pojištění živelných škod a rozšířených asistenčních služeb nabízí klientům, které někdo naboural, také stoprocentní úhradu škody.


Doposud si toto pojištění mohli sjednat pouze klienti pojišťovny Kooperativa k pojištění motorového vozidla. „NA100PRO je mezi našimi klienty populární, proto jsme se ho rozhodli nabídnout i ostatním motoristům. Od začátku října si mohou sjednat NA100PROstart všichni motoristé, a to i když nemají vozidlo pojištěné u Kooperativy!!! Získají tak stejné výhody, jako klienti Kooperativy“, představuje novinku Václav Runštuk z Úseku pojištění motorových vozidel.

Při nezaviněné nehodě klient pouze nahlásí škodu, ostatní vyřídí Kooperativa. Zajistí a zaplatí odtah, prohlídku, opravu poškozeného vozidla ve smluvním servisu a zapůjčení náhradního vozidla. A to po celou dobu opravy. „Postaráme se o vyřízení vzniklé škody bez ohledu na to, u které pojišťovny má sjednané povinné ručení viník nehody. Služeb pojištění NA100PRO již využilo 3500 klientů, kterým jsme vyplatili pojistné plnění v celkové výši 221 milionů Kč. Oceňují zejména rychlost a jednoduchost celého procesu“, říká Milan Gregor, ředitel Centra likvidace pojistných událostí motorových vozidel.


Nyní mohou tyto výhody využít i motoristé, kteří mají povinné ručení u jiné pojišťovny a u Kooperativy si sjednají produkt NA100PROstart. Cena je 1440 Kč ročně.


Od roku 2010 si pojištění NA100PRO sjednalo více než 140 tisíc klientů Kooperativy. „Společně s povinným ručením, ke kterému si klienti mohou sjednat například i škody způsobené zvěří, dostávají naši klienti jedno z nejširších krytí na trhu“, doplňuje Václav Runštuk.


Nejvíce klientů si NA100PRO sjednalo v západních Čechách a v Praze. V obou regionech je to přes 20 tisíc smluv. Jedná se o regiony, které jsou často postiženy letními bleskovými povodněmi a vichřicemi. „Tedy živelnými pohromami, které jsou zahrnuty v pojištění NA100PRO. Klienti v těchto regionech se sami přesvědčili, jak může být naše povinné ručení výhodné“, vysvětluje Milan Gregor.


Kooperativa pojišťovna v současné době spravuje přes 1,4 milionu smluv povinného ručení a je druhou největší pojišťovnou v pojištění motorových vozidel v ČR.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články