Novinka od ČPP: Spoluúčast je možné si pojistit!


			Novinka od ČPP: Spoluúčast je možné si pojistit!
2.3.2011 Pojištění aut

Auto se v dnešní době stalo nezbytným vybavením většiny domácností. Abychom si však mohli bezstarostně užívat výhod, které nám naše auto poskytuje, a nemuseli se strachovat o investici do něj vloženou, je dobré uzavřít havarijní pojištění. To pokrývá rizika, která nás při jeho provozu mohou potkat. Lze namítnout, že havarijní pojištění stojí spoustu peněz a ještě se na úhradě škody klienti musí „finančně podílet“, protože pojišťovna jim v případě plnění za pojistnou událost z vyplacené částky odečte dohodnutou spoluúčast. To je sice pravda, ale...

Teď je tu úplně nová možnost, a to sjednat si havarijní pojištění se spoluúčastí až do 10 % a tu si připojistit uzavřením pojištění spoluúčasti COIN. V případě, že nastane škoda z některého důvodu, který kryje havarijní pojištění, získá majitel vozidla od své pojišťovny finanční plnění z havarijní pojistky, sníženou o spoluúčast a tu pak lze získat zpět z pojištění COIN, jehož zajistitelem je Česká podnikatelská pojišťovna.

Pojištění lze dokonce uzavřít přes internet. Ceny pojištění se pohybují od 780,- do 1250,- Kč ročně v závislosti na ceně auta. V případě, že má majitel vozidla havarijní pojištění uzavřeno u ČPP, získá pojištění COIN za zvýhodněné sazby. Pojistka se uzavírá na 1 rok nebo do první škodní události. Pak si ale lze okamžitě uzavřít pojistku spoluúčasti COIN znovu.

Veškeré informace o pojištění COIN a možnost sjednání smlouvy najdete na internetové adrese www.spoluucast.cz .

ČPP

Zdroj: ČPP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

problémy se opět pojistit

ctirad mašin,  19. 1. 2012

Po likvidaci PU a následném vrácení spoluúčasti se mi nepodařilo opět se pojistit ani po měsíci dopisování a slibů
od makléřské firmy,která zajišťuje pojištění spoluúčasti.
Systém neustále ukazuje,že vozidlo je
stále pojištěno.
Jinak jsem spoluúčast dostal vrácenu,
toto je v pořádku.

C.Mašín

RSS