Novinka v oblasti asistenčních služeb – program MotoCare


			Novinka v oblasti asistenčních služeb – program MotoCare
4.4.2012 Pojištění aut

Porucha motorky, defekt pneumatiky či nedostatek paliva potkaly snad každého motorkáře, který se se svým strojem vydává na cesty. Tyto nečekané situace dokáží jinak pohodovou cestu hodně znepříjemnit. Když odmyslíme komplikace spojené s organizováním pomoci, jako např. komu zavolat, jak postupovat apod., jsou s těmito událostmi spojené i finanční výdaje – opravy na místě, odtahu či např. pokračování v cestě.

Pro nadcházející motorkářskou sezónu přichází Europ Assistance s nabídkou asistenčního programu šitého na míru motorkářům. Program MotoCare navazuje na úspěšnou řadu služeb Europ Assistance pro osobní auta, a přináší klientům komfort rychlého zajištění pomoci na cestách a vysoké limity plnění v případě nenadále události.

Poskytování služeb v programu MotoCare se vztahuje na nehodu, poruchu, defekt pneumatiky, nedostatek paliva, vybití baterie či případnou krádež motocyklu.

Kromě klasických služeb pomoci technika v místě události či odtahu nabízí MotoCare unikátní možnost odtáhnout motocykl do servisu dle přání zákazníka nebo zapůjčit náhradní vozidlo.

MotoCare je jediným specializovaným asistenčním programem tohoto druhu na českém trhu. Rozsahem nabízených benefitů a finančními limity jednotlivých plnění (až 35 000 Kč / událost) převyšuje MotoCare obdobné produkty na trhu a zaručuje klientům, že ať se stane cokoliv, mohou se vždy spolehnout na pomoc a úhradu služeb Europ Assistance.


Další informace o programu MotoCare naleznete na www.europ-online.cz.

Europ Assistance

Zdroj: Europ Assistance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS