Pojištění GAP bez nutnosti havarijního pojištění?  S Defend Insurance Group to lze.


			Pojištění GAP bez nutnosti havarijního pojištění?  S Defend Insurance Group to lze.
27.5.2015 Pojištění aut

Společnost Defend Insurance Group rozšířila své portfolio pojištění pro motoristy o speciální druh pojištění GAP, DEFEND Gap MINI, ke kterému není podmínkou sjednání havarijního pojištění.

Klasické GAPové pojištění už dávno není velkou neznámou. Klienti vědí, že pro případ totální škody na vozidle nebo odcizení lze jako doplněk k havarijnímu pojištění sjednat krytí na úrovni pořizovací ceny vozidla.

Ale co když se klient rozhodne, že havarijní pojištění nepotřebuje a přesto by chtěl mít svou původní investici do vozidla chráněnou? A argumentuje např. tím, že vozidla jeho značky nejsou pro zloděje atraktivní a více než deset let nezavinil žádnou autonehodu?

Pro tyto řidiče vyvinula Defend Insurance Group speciální druh pojištění GAP - DEFEND Gap MINI, ke kterému není sjednání havarijního pojištění podmínkou. Jedná se o tzv. produkt „proti pirátům silnic“. DEFEND Gap MINI poskytuje ochranu na úrovni pořizovací ceny vozidla až na 5 let. Kryje rozdíl mezi pořizovací a tržní (obecnou) cenou vozidla ke dni pojistné události v případě totální škody na vozidle v důsledku havárie, při které je míra zavinění protistran/y minimálně 51%.

Obecně lze říci, že se DEFEND Gap MINI vztahuje na totální škodu na vozidle, u které je pojistné plnění vypláceno z povinného ručení viníka. Sazby pojistného se odvíjejí od pořizovací ceny vozidla a začínají již na částce 2 900 Kč za tříleté pojištění. Do pojištění lze přijmout až 10 let stará vozidla (od data první registrace) kategorie M1 nebo N1.

DEFEND Gap MINI je profitabilní způsob, jak klientům k povinnému ručení nabídnout něco navíc.

Zdroj: Defend Insurance Group

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS