Povinné ručení dokáže chránit před živly i zloději


			Povinné ručení dokáže chránit před živly i zloději
15.10.2012 Pojištění aut

Řešíte aktuálně otázku povinného ručení? Vyzkoušejte nejnovější nabídku od České pojišťovny. Protože povinné ručení od ČP majitele a jeho vozidlo chrání nejen v případech, když dojde k nehodě. Zkrátka umí toho opravdu hodně a majitel auta tak může být v klidu před zloději nebo když venku padají kroupy.

1. Povinné ručení Bez povinností od České pojišťovny svým klientům přináší služby nad rámec základního povinného ručení. Díky systému přímé likvidace pomůže, ať už je motorista viníkem nehody, poškozeným nebo třeba jen sjede z cesty a skončí s proraženým chladičem. Česká pojišťovna celou událost rychle vyřídí - od opravy poškozeného vozidla a zapůjčení náhradního auta, přes veškeré jednání s cizími pojišťovnami, až po výplatu pojistného.

Ke stávajícím variantám 1. Povinného ručení Bez povinností přibyla nová varianta Premium, která se stala nejkomplexnějším povinným ručením na českém trhu. Kromě pojistného limitu ve výši 150 milionů korun automaticky obsahuje kompletní sadu důležitých pojištění, která ochrání řidiče, jeho posádku i auto samotné – jde například o připojištění proti střetu se zvěří, pojištění, když útočí přírodní živly, pojištění proti odcizení automobilu a samozřejmostí je také úrazové pojištění pro řidiče a celou posádku.

Řidiči oceníte zejména skutečnost, že první zaviněná nehoda nebude mít vliv na výši bonusu za bezeškodní jízdu a ve výsledné kalkulaci opravy škody se nepromítne amortizace (snížení hodnoty vlivem stáří vozidla). Při sjednání povinného ručení Premium zároveň motorista získá garanci nezměněné ceny po dobu tří let a jako dárek chytrý mobilní telefon s přednastavenou mobilní aplikací Pojišťovna – jednoduchým a rychlým pomocníkem pro případ dopravní nehody.

 

Sjednání či zjištění ceny online

 

REÁLNÝ PŘÍBĚH: Premium je nejkomplexnější variantou povinného ručení a zároveň představuje výhodné řešení i z hlediska ceny. Své o tom ví i pan Zdeněk (46) z Bojanovic, který je majitelem čtyři roky starého vozu Škoda Fabia 1.2 HTP. Za povinné ručení Premium od České pojišťovny platí 4080 Kč ročně. Za necelých 350 Kč na měsíc tak kromě povinného ručení získal i pojištění proti odcizení vozidla, živelním událostem a střetu se zvěří, úrazové pojištění pro sebe a svou rodinu a chytrý telefon. To vše s jistotou nezměněné ceny po dobu tří let.


Co vše vám povinné ručení Premium přináší?

  • Garanci ceny po dobu tří let

  • Chytrý mobilní telefon s aplikací Pojišťovna

  • Odpuštění první nehody a úhradu škody bez odpočtu amortizace

  • Asistenci v případě nehody a poruchy

  • Pojištění právní ochrany

  • Úrazové pojištění řidiče a cestujících

  • Zapůjčení náhradního vozidla a odtah až do vzdálenosti 500 km

  • Vysoký pojistný limit 150 milionů Kč

  • Pojištění pro případ střetu se zvěří a řádění živlů

  • Pojištění proti odcizení vozu

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články