Společnost Solera bude výhradním odhadovatelem škod pro Tesla Motors


			Společnost Solera bude výhradním odhadovatelem škod pro Tesla Motors
7.8.2015 Pojištění aut

Společnost Solera Holdings, Inc. oznámila, že Tesla Motors si zvolila její platformu pro odhad výše škody způsobené při havárii a komunikaci se zákazníky jako jediného poskytovatele těchto služeb pro svá certifikovaná servisní centra po celém světě.

Prostřednictvím společností AudaExplore (U.S.) a Audatex (celosvětově) budou pojišťovny a autoservisy pomocí řešení společnosti Solera zpracovávat rychlé a přesné odhady nákladů na opravu a pojistných událostí u vozidel Tesla. Tesla bude také v rámci sady řešení společnosti Solera využívat platformu AutoWatch, která pro řidiče zjednodušuje procesy spojené s opravou, a zároveň komunikaci mezi společností Tesla a jejími zákazníky.

„Během posledních několika měsíců jsme se společností Tesla úzce spolupracovali na vývoji přesných a datově řízených integrovaných řešení pro servisní síť Tesla,“ uvedl Tony Aquila, zakladatel, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Solera. „Naším cílem je plně využít technologickou platformu společnosti Solera, aby se veškeré informace o opravě zpracovali do digitální podoby a byly tak jednoduše přístupné všem zúčastněným stranám.“

Solera očekává představení produktů a řešení pro značku Tesla všem licencovaným uživatelům AudaExplore a Audatex v nadcházejících týdnech, nejprve v Severní Americe, poté v Evropě a Číně.

Společnost Solera je přední poskytovatel softwaru pro řízení rizik, aktiv a služeb pro automobilový průmysl a trh s nemovitostmi, včetně globálního odvětví pojištění živelných a majetkových škod. Solera aktivně působí ve více než 75 státech na šesti kontinentech.

Automobilka Tesla je v současnosti nejnadějnější a nejsledovanější firma v segmentu výroby automobilů poháněných elektromotory. Její popularita mezi investory stále roste a díky nedávnému vyjádření, že všechny její patenty budou volně k dispozici a nebude bránit svým konkurentům, aby používali technologii Tesly při výrobě svých vlastních elektrických vozů, se stala nejinspirativnější firmou Ameriky. 

Tesla stále inovuje a hledá způsoby jak zprostit svět od spalovacích motorů. Podívejte se například na nedávno zveřejněné video nové automatické elektro stanice:

Zdroj: Solera Holdings, Inc.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články