Tesco bude prodávat cestovní pojištění a pojištění aut

2.8.2011 Pojištění aut

Od 3. srpna si mohou všichni zájemci sjednat u hypermarketu Tesco pojištění automobilu nebo cestovní pojištění, ovšem pouze přes telefon nebo internet. Tesco bude oba druhy pojištění nabízet na základě registrace jako vázaný pojišťovací zprostředkovatel. Nové finanční produkty vyvinula pro Tesco Direct Pojišťovna, která v ČR zastupuje RSA.

Česká republika je po Velké Británii, Irsku, Polsku, Thajsku a Koreji šestou zemí, kde Tesco nabídne pojištění. Nejdelší zkušenosti má společnost v této oblasti ve Velké Británii, a to již od roku 1997. 

„V porovnání s konkurencí průměrná výše pojistného při srovnatelném plnění u autopojištění Tesco může být až o 40 % nižší a u cestovního pojištění Tesco až o 59 % nižší. Sjednání pojištění bude propojeno i s věrnostním systémem Clubcard, aby zákazníci mohli v budoucnu využívat jeho výhody,“ říká Monika Labudíková, ředitelka marketingu Tesco. Při uzavření každé pojistky zákazníci získají věrnostní body na svou kartu Clubcard podle její celkové výše, vždy 1 bod za 10 Kč. U autopojištění budou moci získat v rámci uvedení na trh do 30. 9. 2011 ještě dalších 2 000 bodů na Clubcard navíc.

Oba druhy pojištění bude Tesco nabízet ve třech balíčcích (Tesco Value, Standard a Finest), nastavených podle konkrétních potřeb zákazníků. U pojištění automobilů si bude možné sjednat jak povinné ručení, tak pojištění proti vandalismu, živlům, odcizení a havarijní.

Samozřejmou součástí jsou asistenční služby a možnost převedení bonusu od stávajícího pojistitele. Na cestu do zahraničí si budou moci zákazníci pojistit náklady spojené s úhradou léčebných výloh, trvalé následky úrazu, odpovědnost za škodu nebo ztrátu zavazadel. Základní pojištění lze také rozšířit i pro případy provozování adrenalinových sportovních aktivit.

Pojistného plnění bude standardně vypláceno do 2 dnů od ukončení šetření pojistné události.

Zdroj: DŠ

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články