UNIQA přichází s nejbezpečnějším autopojištěním na trhu


			UNIQA přichází s nejbezpečnějším autopojištěním na trhu
9.10.2012 Pojištění aut

Od října nabízí UNIQA pojišťovna vylepšenou verzi své sofistikované asistence k pojištění vozidel SafeLine. Ta zahrnuje okamžitou aktivní pomoc pro nejrůznější nouzové situace – nehodu, krádež nebo poruchu vozu, ale také optimalizaci pojistného podle ujetých kilometrů, a to za velmi atraktivních cenových podmínek. S UNIQA SafeLine je jak posádka auta během jízdy, tak i vozidlo při parkování hlídáno z asistenční centrály.

Asistenční servis UNIQA SafeLine je součástí havarijního pojištění. Ve srovnání s náklady na standardní satelitní střežení vozidel jde o řádově levnější variantu, která navíc skýtá mnohem větší spektrum služeb a zvýhodnění.


Na trhu je bohatá nabídka zabezpečení – zamykání řazení, satelitní hlídání vozu nebo nouzová tlačítka pro řidiče montovaná do některých značek a modelů. UNIQA SafeLine umí nejen všechny tyto funkce, ale přináší mnohem více.


Díky nárazovému čidlu na vozidle se asistenční centrála ihned dozví o nehodě vozu. Obratem volá řidiče na mobil, aby s ním specifikovala případnou pomoc. Nezdaří-li se kontakt, například jedná-li se o vážnou havárii, posílá na přesně lokalizované místo záchranáře okamžitě. Právě rychlost, s níž je UNIQA SafeLine schopna podobné nebezpečné situace řešit, může rozhodnout o životě a zdraví posádky havarovaného vozidla. Systém se osvědčil zejména v nočních hodinách na odlehlejších komunikacích, kde může motorista čekat na záchranu po nehodě mnohem déle než třeba na dálnici.


V případě, že motorista nenajde na ulici svůj zaparkovaný vůz, kontaktuje asistenční centrálu s hlášením o odcizení. Díky skrytě namontované palubní jednotce SafeLine auto operátoři obratem lokalizují a za pomoci policie vrátí majiteli. Doposud byla vrácena všechna ukradená vozidla s asistenčním systémem UNIQA SafeLine.


Stane-li se, že auto po cestě přestane poslouchat, je možné stisknout nouzové tlačítko a přivolat asistenční službu, která defekt buď odstraní na místě, nebo se postará o odtah a náhradní řešení pro posádku. Tlačítko lze využít i pro případ náhlé nevolnosti řidiče nebo jiné situace, která vyžaduje okamžité řešení.


Kromě toho umí UNIQA SafeLine optimalizovat pojistné podle počtu najetých kilometrů a používaných komunikací. Motoristé, kteří ročně najedou méně než 20.000 km, mohou ušetřit až 25 % z povinného ručení i havarijního pojištění. Díky nadstandardnímu zabezpečení auta, které UNIQA SafeLine skýtá, může motorista ušetřit dalších 5 až 20 % na havarijním pojištění.


UNIQA SafeLine je jediný systém aktivní asistence k pojištění aut na trhu, které umí nejen zachránit život, ale i vrátit ukradený vůz majiteli, pomoci při defektu na silnici, a ještě spočítat pojistné podle ujetých kilometrů.

UNIQA

Zdroj: UNIQA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS