UNIQA připravila značkové pojištění pro vozidla Suzuki


			UNIQA připravila značkové pojištění pro vozidla Suzuki
4.3.2013 Pojištění aut

Ve spolupráci společností UNIQA pojišťovna a Suzuki Motor Czech bylo vyvinuto značkové pojištění pro vozidla Suzuki. Produkt šitý na míru zahrnuje komplexní krytí pro nejrůznější škody, které mohou způsobit havárie, odcizení, řádění vandalů, srážka se zvířetem, rozbití skel na vozidle nebo ráfků kol a další nepříjemné události. Nové Suzuki pojištění od UNIQA umožňuje automaticky i zapůjčení náhradního vozidla během opravy a významné snížení spoluúčasti klienta. V nabídce je u prodejců vozidel od prvního března.

UNIQA pojišťovna poskytuje jednu z nejrychlejších likvidací škod na českém pojistném trhu. Devadesát procent tzv. plechových škod je vyřízeno do tří pracovních dnů a pojistné plnění odesláno na účet poškozeného klienta nebo opravny. I přesto však nové značkové pojištění nabízí komfort zapůjčení náhradního auta na dobu, kterou poškozené vlastní vozidlo stráví v servisu. Tato služba je zcela zdarma.

Suzuki pojištění je platné po celé Evropě. Klient může v kteroukoli denní i noční hodinu kontaktovat asistenční služby UNIQA, aby mu pomohla řešit nastalé nouzové situace.

UNIQA pojišťuje aktuálně téměř sedminu všech nových vozidel prodaných na českém trhu. V případě značky Suzuki činila dosavadní penetrace bezmála dvacet procent. Zavedením značkového pojištění by se tento podíl měl výrazně zvýšit. Například loni UNIQA připravila podobné značkové pojištění pro značku Hyundai. Meziročně vzrostl počet vozů Hyundai pojištěných u UNIQA pojišťovny na dvojnásobek.

UNIQA

Zdroj: UNIQA pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS