Záruční programy DEFEND pro ojeté nákladní vozy (N2 a N3)


			Záruční programy DEFEND pro ojeté nákladní vozy (N2 a N3)
11.9.2014 Pojištění aut

Společnost Defend Insurance Group uvádí na trh s ojetými nákladními vozidly záruky DEFEND Truck Protect – sesterskou verzi úspěšné záruky DEFEND Car Protect, kterou zákazníci velmi dobře znají u vozidel do 3,5 t. Prostřednictvím záručních programů DEFEND Truck Protect mohou obchodníci s ojetými nákladními vozidly svým klientům zajistit nadstandardní servis při případných neočekávaných poruchách nejen v České republice, ale i v zahraničí.

Záruční programy Truck Protect lze sjednat pro nákladní vozidla kategorií N2 a N3, která jsou při vstupu do pojištění až 10 let stará a v daný moment mají až 1.000.000 najetých km.

Andrew Quirke, obchodní ředitel Defend Insurance Group, k tomu říká: “Čerstvým majitelům takových vozů můžeme nabídnout záruku na dobu až 24 měsíců ve dvou stupních krytí, přičemž každý klient má možnost optimalizovat vlastnosti záruky a tedy i cenu záruky podle své potřeby.”

Ing. Pavel Vojtek, generální ředitel Defend Insurance Group, dodává: “S více než 300 obchodníky, kteří záruku Car Protect v regionu střední Evropy momentálně nabízejí, jsme jedničkou na trhu v oblasti záručních programů pro ojetá motorová vozidla. Naše zkušenosti ukázaly, že velkou skupinou zájemců o koupi záruky jsou klienti užitkových vozidel (N1), a proto jsme vyvinuli DEFEND Truck Protect, abychom uspokojili poptávku klientů pro kategorie vozidel N2 a N3.”

Společnost Defend Insurance Group, jejímiž členy jsou lokální společnosti Defend Finance zastupující na českém a slovenském trhu špičkového pojistitele Lloyd’s, přinesla v roce 2012 kompletní nové portfolio záručních programů pro nová a ojetá vozidla. Popularita záruk DEFEND Car Protect mezi obchodníky a koncovými klienty neustále roste.

Defend Insurance GroupZdroj: Defend finance

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články