QBE a UniCredit Leasing rozšiřují spolupráci


			QBE a UniCredit Leasing rozšiřují spolupráci
12.6.2013 Pro firmy

QBE INSURANCE (EUROPE) LIMITED obohatila portfolio produktů nabízených ve spolupráci se společností UniCredit Leasing o pojištění pořizovací ceny nákladních vozů a autobusů. Novinka s názvem TruckGAP navazuje na úspěšný produkt EuroGAP, který je určen především majitelům osobních vozidel. UniCredit Leasing tak rozšiřuje nabídku služeb a produktů pro motoristy.

Prostřednictvím pojištění TruckGAP lze pojistit riziko finanční ztráty plynoucí z rozdílu mezi kupní cenou vozidla a tržní (obecnou) hodnotou, dle které je určována výše pojistného plnění z havarijního pojištění v případě krádeže či totální škody na vozidle.

QBE nabízí jako jedna z mála pojišťoven na českém trhu možnost uzavřít pojištění až na 60 měsíců pro nová i ojetá nákladní vozidla a autobusy do 32 tun. 

“Nový produkt TruckGAP jsme se rozhodli uvést na trh spolu s naším dlouholetým partnerem, společností UniCredit Leasing, jehož obchodní zástupci mají s prodejem našich produktů mnohaleté zkušenosti,” říká Daniel Haubert, senior development manager QBE.

QBE

Zdroj: QBE

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články