UNIQA přináší nové pojištění pro živnostníky a podnikatele BALPO


			UNIQA přináší nové pojištění pro živnostníky a podnikatele BALPO
7.1.2015 Pro firmy

Nové BALíčkové pojištění pro malé a střední POdniky BALPO sestavila UNIQA pojišťovna na základě aktuálních požadavků trhu s cílem nabídnout ucelené pojištění chránící osoby samostatně výdělečně činné (OSVČ), živnostníky a podnikatele před všemi podstatnými riziky v souvislosti s jejich běžnou komerční činností.

Při konstruování pojištění myslela UNIQA na frekventované obory podnikání v ČR, zejména na provozy restaurací a penzionů, obchod, řemesla, malovýrobu, opravny a odvětví služeb. Jednotlivá krytí spojila do cenově výhodných a podle zaměření klienta variabilních balíčků. Cílem bylo vytvořit jednoduchý a srozumitelný program skládající se ze tří hlavních komponent:

  • pojištění budov
  • pojištění movitých věcí k podnikání
  • pojištění odpovědnosti podnikatele

Samozřejmě lze volit i doplňková připojištění podle specifik konkrétního podnikání. Balíček BALPO tak poskytuje dostatečnou a transparentní ochranu proti rizikům při běžném podnikání a snadno se sjednává.

Klient má možnost vybrat si ze tří úrovní pojistných nebezpečí a pojistných částek Basic, Standard a Exclusive. Podle konkrétního zaměření podnikání a priorit lze varianty kombinovat.

Výhodou jsou i asistenční služby zdarma, dostupné pro klienty na bezplatné lince 800 120 020. Ti ocení pomoc například při nouzovém stavu kanceláře nebo provozovny vyvolaném různými poruchami nebo škodami. UNIQA pošle rychle instalatéra, elektrikáře, plynaře nebo sklenáře, aby na místě situaci vyřešili. Zprostředkuje spolehlivé malíře, zámečníky a jiné řemeslníky. Stane-li se provozovna neobyvatelnou, zajistí hlídání objektu, náhradní telefonní provoz a pomůže s vyhledáním náhradních prostor. Součástí asistenčního servisu je i právní poradenství (otázky odpovědnostní, pracovně-právní, přestupkové nebo trestní).

UNIQA

Zdroj: UNIQA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články