AXA spouští aplikaci pro iPhone a iPad


			AXA spouští aplikaci pro iPhone a iPad
21.9.2011 Pro občany

Skupina AXA připravila pro své klienty aplikaci AXA Manager pro chytré mobilní telefony iPhone a tablety iPad 2. Díky ní mohou mít pod kontrolou své smlouvy, okamžitě vyhotovit záznam o dopravní nehodě nebo poskytnout adekvátní první pomoc. Aplikace je zdarma ke stažení na App Store.


Nová aplikace AXA Manager usnadní a urychlí významnou část administrativy, kvůli níž jinak zákazníci musí navštívit pobočku pojišťovny. Díky této aplikaci lze do smluv nahlížet kdykoliv a na jakémkoliv místě s internetovým připojením. Aplikace je rozdělená na veřejnou a soukromou. Do soukromé části se lze dostat pouze pomocí PIN kódu. Zabezpečená zóna je k dispozici nejen pro klienty, ale i pro finanční poradce.


„Při vývoji této služby jsme se snažili maximálně pokrýt co největší spektrum našich služeb do jednoho jednoduchého programu, který bude šitý na míru naším zákazníkům, a ušetří jim tak spoustu času,“ uvedl Marek Zeman, ředitel PR a komunikace skupiny AXA v České republice.


K dalším přednostem aplikace patří možnost okamžitého zaznamenání autonehody a následného odeslání potřebného formuláře ihned z místa nehody. Tato funkce umožňuje detailně popsat místo, rozsah škody, okolnosti, pořídit fotografie události nebo zhotovit jednoduchý nákres, v němž bude situace znázorněna. Vše je navíc doplněno přehledným průvodcem poskytnutí první pomoci a správným postupem při nehodě či možností spočítat si pojistné za povinné ručení.

 

V případě zranění poskytne chytrý telefon návod, jak si poradit při krvácení, bezvědomí, nebo jak poskytnout umělé dýchání. Vše v jednoduchých obrázcích, nic složitého – tak, aby člověk v šoku měl co nejrychlejší orientaci.


Kromě těchto nejdůležitějších služeb AXA Manager disponuje i aktuálními kurzy a informacemi o podílových fondech či fondech životního pojištění, nejdůležitějšími kontakty a kontaktními formuláři, mapou s nejbližšími pobočkami, aktualitami nebo nabídkou pracovních míst ve společnosti AXA.


„Dlouhodobým cílem skupiny AXA je zjednodušit a zrychlit komunikaci s našimi zákazníky. AXA Manager pro mobilní telefony je součástí této naší snahy,“ dodal Marek Zeman.

Mezi podporované platformy, které AXA využívá, patří Android a iOS (společnosti Apple).

Zdroj: DŠ

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS