ČPP přispívá ke zvyšování bezpečnosti dětí na silnicích


			ČPP přispívá ke zvyšování bezpečnosti dětí na silnicích
25.3.2014 Pro občany

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) podporuje projekty, které zvyšují bezpečnost dětí na našich silnicích. Je jím i spotřebitelská soutěž „Vyhraj dětskou autosedačku“, kde právě v těchto dnech výherci z celé České republiky přebírají celkem 90 autosedaček. ČPP – třetí největší pojišťovna na trhu s povinným ručením – doplnila touto soutěží svou poslední kampaň na podporu prodeje autopojištění.

Mezi nejvíce ohrožené účastníky silničního provozu patří bohužel děti. „ČPP se ale snaží bezpečnost malých pasažérů co nejvíce zvýšit a podporuje nejrůznější projekty, které toho mohou dosáhnout. Například v rámci naší poslední kampaně jsme ke smlouvě povinného ručení nabídli zdarma úrazové pojištění pro dítě v autosedačce a navíc také pojištění samotné autosedačky proti krádeži. Do této kategorie patří i spotřebitelská soutěž pod názvem Vyhraj dětskou autosedačku,“ objasnil vedoucí produktového marketingu Igor Rolínek. Klienti mohli vyhrát celkem 90 dětských autosedaček Chicco Neptune v celkové hodnotě bezmála 180 tisíc korun.

Cílem soutěže bylo co nejpřesněji tipnout celkový počet pojištěných dětí s platnou pojistnou smlouvou investičního životního pojištění Štístko u ČPP k 20. lednu 2014. Správným tipem byla hodnota 1 308 pojištěných dětí. Nejúspěšnější tipující byl pan Tomáš P. z Benešova u Prahy. Dětskou autosedačku obdrží i dalších 89 nejlepších tipujících. Slavnostní předání cen se uskuteční v nejbližších dnech na regionálních ředitelstvích a pobočkách ČPP po celé ČR.

Spotřebitelská soutěž pobíhala od 5. prosince 2013 do 31. ledna 2014. V průběhu února proběhlo její vyhodnocení a následovaly telefonáty výhercům. „Velmi nás potěšil velký zájem klientů o účast v soutěži. Výhercům gratulujeme a ostatním účastníkům přejeme mnoho štěstí v našich dalších soutěžích,“ uvedl Rolínek. „Tyto akce jsou příležitostí, jak zároveň můžeme našim klientům poděkovat za jejich přízeň,“ doplnil.

Česká podnikatelská pojišťovna

Zdroj: Česká podnikatelská pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články