SOS Assist spouští SOS linku pro motoristy „1229“


			SOS Assist spouští SOS linku pro motoristy „1229“
10.10.2011 Pro občany

Společnost SOS Assist, mimo jiné výhradní poskytovatel auto asistenčních služeb pro Českou pojišťovnu, spouští nonstop „SOS linku pro motoristy "1229“. Na jednotném telefonním čísle 1229 je pro klienty připravena rychlá a účinná pomoc při řešení všech nouzových situací na cestách automobilem. V případě problému je k zákazníkovi na požadované místo vyslána odborná pomoc z rozsáhlé partnerské sítě v garantovaném čase.

„V této hektické době, plné různých obsáhlých informací a dat, bychom rádi zjednodušili klientům jejich život. A proto jsme zřídili SOS linku pro motoristy „1229“, která pro snadnou zapamatovatelnost není v běžném devítimístném formátu.

Na tomto čísle nalezne veřejnost pomoc v podobě asistence při dopravních nehodách, poruchách vozidel, či jakékoli jiné informace pro motoristy“, komentoval vznik SOS linky pro motoristy Lukáš Melichar, řídící partner společnosti SOS Assist.

Společnost SOS Assist si od tohoto „horkého“ čísla slibuje rychlejší a širší servis klientům.

Na SOS lince pro motoristy „1229“ se klienti mohou dozvědět, jak postupovat v případě dopravní nehody a taktéž se dozví informace o široké nabídce pojištění od společnosti SOS Pojištění. Na tomto telefonním čísle může pojistku také okamžitě uzavřít. „Tímto chceme zdokonalit naši vizi poskytovatele komplexního servisu na jednom telefonním čísle“, dodává Lukáš Melichar.

Cena hovoru odpovídá běžným tarifům mobilních operátorů při volání do pevné sítě.

SOS Assist

Zdroj: SOS Assist

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články