Slavia pojišťovna jako první představuje pojištění bezkrevní léčby širší veřejnosti


			Slavia pojišťovna jako první představuje pojištění bezkrevní léčby širší veřejnosti
7.10.2014 Produkty

Slavia pojišťovna reaguje na vzrůstající poptávku po lékařských ošetřeních prostřednictvím bezkrevní medicíny a představuje širší veřejnosti unikátní produkt Bezkrevní léčba. Toto pojištění je určeno pro všechny, kteří se chtějí chránit před riziky plynoucími z podání krevní transfuze. Zastáncům bezkrevní medicíny umožní vyhnout se finančnímu zatížení, které je s touto léčbou v ČR spojeno.

„Bezkrevní léčba se začíná stávat trendem, který vyhledává stále více Čechů. Slavia pojišťovna proto všem zájemcům o medicínská ošetření bez použití krevních transfuzí vychází vstříc a nabízí pojištění Bezkrevní léčba,“ uvedla Lucie Ponertová, produktová ředitelka Slavia pojišťovny.

Bezkrevní léčba zahrnuje zdravotnické úkony související s aplikací léčby bezkrevnými přípravky, jimiž jsou nahrazovány běžně podávané krevní transfuze. Češi se pro uvedený způsob ošetření nejčastěji rozhodujíz důvodů hygienických, zdravotních, náboženských, osobních nebo pro obavu z přenosu infekcí a nemocí.

„Lékařská praxe potvrzuje, že při podání krevní transfuze existuje možné riziko přenosu infekce. Toto riziko bezkrevní léčba zcela eliminuje. Současně napomáhá ke snížení imunologických komplikací,například v podobě alergické reakce,“ vysvětlilaLucie Ponertová, produktová ředitelka Slavia pojišťovny.

Roční pojištění Bezkrevní léčby se pohybuje od 1300 Kč. U tohoto pojištění si lze připojistit smrt následkem úrazu

Slavia pojišťovna


Zdroj: Slavia pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články