Axa přichází s novou generací investičního životního pojištění


			Axa přichází s novou generací investičního životního pojištění

Skupina AXA rozšiřuje svou nabídku produktů investičního životního pojištění na českém trhu. Po úspěšných produktech Kumulativ Life a Comfort Plus nabízí AXA nové investiční životní pojištění Kumulativ MAX. Jeho největšími výhodami jsou zajímavý systém bonusů, široká nabídka připojištění a možnost přizpůsobení produktu na míru jednotlivým klientům.

Pojištění Kumulativ MAX vzniklo jako reakce na potřeby klientů, kteří si své stávající investiční životní pojištění přáli různým způsobem individuálně upravit.

Vedle skoro 30 připojištění nabízí náš nový produkt unikátní rostoucí věrnostní bonus, nové investiční strategie a možnost flexibilně měnit smlouvu,“ uvádí Lenka Vostrá, produktová manažerka životního pojištění a dodává „Věříme proto, že si každý z našich klientů bude moci z nabídky vybrat to, co je pro něj nejzajímavější.“

Pojištění Kumulativ MAX nabízí rozsáhlé portfolio různých typů připojištění pro případ nemocí nebo úrazů v kombinaci s výběrem ze 4 exkluzivních investičních strategií. Mezi nová pojistná krytí, která je možné v rámci pojištění Kumulativ MAX sjednat, patří například osvobození od placení pojistného v případě smrti pojistníka, nové balíčky závažných onemocnění nebo pojištění pro případy invalidity 2. a 3. stupně.

Nový produkt nabízí také velkou variabilitu provádění změn na smlouvě. Další novinkou je pak Extra bonus, který se vypočte z hodnoty běžných podílových jednotek a připisuje se na podílový účet každých 5 let.


Hlavní výhody investičního životního pojištění Kumulativ MAX:


Věrnostní bonus, který postupně během pojistné doby roste

Extra bonus

Rozsáhlá nabídka připojištění pro případ nemocí nebo úrazů

Možnosti vyššího pojistného krytí na smlouvě

Pojistná ochrana až do 75 let

Nové investiční strategie

Nástroje na ochranu investice (realokace a zamykání výnosů)

Možnost úpravy pojištění na míru podle potřeb klienta

 

Více informací o novém investičním životním pojištění Kumulativ MAX naleznete na našich webových stránkách.

 

AXA

Zdroj: AXA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články