ČSOB Pojišťovna loni opět vysoko zhodnotila peníze v životním pojištění


			ČSOB Pojišťovna loni opět vysoko zhodnotila peníze v životním pojištění

Klienti, kteří mají uzavřené životní pojištění u ČSOB Pojišťovny, mohou za loňský rok opět počítat s vysoce nadprůměrným zhodnocením svých úspor. Za rok 2011 jim pojišťovna připíše zhodnocení až 5,1 procenta.


I za loňský rok jsme našim klientům obezřetnou investiční politikou zajistili výnos, který předčí naprostou většinu jiných běžných možností investic,“ řekl Marek Nezveda, ředitel divize životního pojištění ČSOB Pojišťovny.


Klientům, kteří si u ČSOB Pojišťovny sjednali její nejprodávanější životní pojištění FORTE, bude za loňský rok přiznáno zhodnocení 4,1 procenta z hodnoty pojištění vytvořené na základě zaplacení běžného pojistného (Garantovaný fond). K finančním prostředkům připsaným do hodnoty pojištění v loňském bude navíc připsán bonus ve výši jednoho procenta. ČSOB Pojišťovna se tak rozhodla odměnit ty klienty, kteří pravidelně platí běžné pojistné a podpořit tak jejich věrnost.

  

S velmi zajímavým zhodnocením za rok 2011 mohou počítat i klienti, kteří mají u ČSOB Pojišťovny uzavřeno pojištění SPEKTRUM, jež je u klientů oblíbené stejně jako FORTE. Jim bude za loňský rok připsán podíl na zisku ve výši 3,5 procenta z kapitálové hodnoty pojištění vytvořené na základě zaplacení běžného pojistného. Prostředky připsané do kapitálové hodnoty pojištění v roce 2011 budou zhodnoceny také navíc o jedno procento.


Celkem ČSOB Pojišťovna spravuje téměř 600 000 smluv životního pojištění.

 

ČSOB Pojišťovna

Zdroj: ČSOB pojišťovna, a.s.

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články