ČSOB Pojišťovna startuje kampaň pro ženy


			ČSOB Pojišťovna startuje kampaň pro ženy

Z rozhodnutí Soudního dvora EU dnem 21. 12. 2012 nelze použít pohlaví jako základ výpočtu pojistného. Pro ženy to bude znamenat konec výhodnějších sazeb životního pojištění. Do tohoto data jej však mohou uzavírat za pro ně výhodnějších podmínek. Dnešním dnem proto ČSOB Pojišťovna odstartovala kampaň na podporu prodeje životního pojištění pro ženy s podtitulem „Dámy, výhodnější už to nebude.“

Nutno dodat, že jde o první kampaň tohoto druhu, prozatím všechny životní pojišťovny opatrně vyčkávaly, co učiní konkurence.

"Kampaň za necelé dva miliony korun bude probíhat od 14. 8. do 12. 12. 2012. Jádrem kampaně je přímá komunikace na stávající klientky, které ještě nemají uzavřeno životní pojištění. Další částí kampaně je komunikace především v tisku, internetu a samozřejmě na obchodních místech pojišťovny. Chtěli bychom oslovit především ženy ve věku 20 až 45 let, které aktivně řeší otázky své budoucnost," uvedl marketingový ředitel ČSOB Pojišťovny Petr Kleiner.

Kampaň bude ve stejném termínu provázet i soutěž o vůz Suzuki SX4 a devět voucherů v hodnotě 10 tis. Kč na exklusivní celkovou proměnu image v luxusním kosmetickém studiu. „Soutěže se může zúčastnit každá žena, která u nás v termínu kampaně/soutěže uzavře životní pojištění a zodpoví co nejpřesněji dvě soutěžní otázky prostřednictvím SMS zprávy,“ doplnil Petr Kleiner.

ČSOB Pojišťovna

Zdroj: ČSOB Pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články