FLEXI na Bambiriádě podpoří volnočasové aktivity dětí


			FLEXI na Bambiriádě podpoří volnočasové aktivity dětí

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny jako generální partner Bambiriády podpoří volnočasové aktivity dětí a mládeže. S heslem „Otevřená budoucnost“ se od 24. do 27. května 2012 představí v šesti městech České republiky. Děti se mohou těšit na soutěž i speciální atrakce simulátor surfování a lovec světla.

Bambiriáda za roky své existence vstoupila do povědomí mnoha mladých rodin s dětmi. Jejím smyslem je seznámit rodiče s volnočasovými aktivitami pro děti v regionu,“ uvedl Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. „A protože FLEXI je především rodinná pojistka, nesmí ani letos u otevírání nových možností aktivního trávení volného času chybět.“

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

FLEXI životní pojištění se ve dnech 24. až 27. května2012 představí v šesti městech České republiky – v Praze, Liberci, Českých Budějovicích, Plzni, Ostravě a Chrudimi. Stánek „Tvoříme s FLEXI“ dětem nabídne řadu her. Zúčastnit se mohou také soutěže o nejoriginálnější papírovou čepici, kterou si vyrobí přímo na Bambiriádě. Hlasování o nejlepší výtvor bude probíhat na webu www.flexi.cz.

V Ostravě se navíc děti mohou těšit na lovce světla – unikátní atrakci, která procvičí jejich postřeh. Schopnost udržet rovnováhu si ověří v Praze, Českých Budějovicích a Chrudimi – na simulátoru surfování.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: PČS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články