FLEXI podporuje handicapované


			FLEXI podporuje handicapované

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny i v letošním roce finančně podporuje projekt Centra Paraple. Tentokrát na program „Partner a rodič s poškozením míchy“ věnuje částku 320 000 Kč. Šek v pořadu Zdeňka Svěráka „Dobročinná akademie aneb Paraple“ za pojišťovnu předala Světla Košková.

„Projekt Centra Paraple podporujeme již třetí rok. Konkrétně přispíváme na speciální prodloužené víkendové pobyty handicapovaných rodin, které pomáhají ke zvládnutí jejich velmi složité životní situace. Projekt je v souladu s naší firemní strategií – upozorňujeme na následky vážných onemocnění a úrazů a pomáháme klientům se s nimi vyrovnat,“ říká Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu a PR. „Aktivně se zapojujeme i do dalších charitativních akcí. Letos jsme například s kolegy pomáhali organizovat sportovní den „Prázdniny nanečisto“ v Jedličkově ústavu.

FLEXI životní pojištění od Pojišťovny České spořitelny stejně jako v loňském roce podporuje projekt „Partner a rodič s poškozením míchy“, který je znám také pod neoficiálním názvem „Máma – táta na vozíku“, a to finančním darem ve výši 320 000 Kč. Částka je určena na sociálně-rehabilitační program rodin s dětmi. Šek za Pojišťovnu České spořitelny předala Centru Paraple na slavnostním večeru v Žižkovském divadle Járy Cimrmana Světla Košková. 

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

Centrum Paraple prostřednictvím programu „Máma – táta na vozíku“ reaguje na specifické problémy a potřeby lidí po poškození míchy, kteří plánují založení rodiny nebo již mají malé děti. Nastávající a čerství rodiče získají praktické znalosti a dovednosti pro tuto roli a ujistí se, že rodičovství na vozíku zvládnou. Navazujízde kontakty s rodinami s podobným osudem a mohou se podělit o své zkušenosti. Klientům zařazeným do programu Partner a rodič s poškozením míchy se dostává individuálního poradenství, a to zejména v oblasti zdravého životního stylu, soběstačnosti v denních činnostech a v sociálně právní oblasti.

FLEXI od Pojišťovny České spořitelny se angažuje také v dalších charitativních projektech. Letos již například podpořilo „Běh pro Paraple“ nebo „Bambiriádu“ – přehlídku volnočasových aktivit pro děti a mládež –, jíž bylo generálním partnerem. Pomáhají také zaměstnanci pojišťovny, jen v letošním roce odpracovali pro neziskové organizace více než pět set hodin.

Pojišťovna České spořitelny

 

Zdroj: Pojištovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články