FLEXI Pojišťovny České spořitelny opět zvítězilo v soutěži Zlatá koruna


			FLEXI Pojišťovny České spořitelny opět zvítězilo v soutěži Zlatá koruna

Již třetím rokem po sobě získalo FLEXI životní pojištění Pojišťovny České spořitelny ocenění Životní pojištění roku soutěže Zlatá koruna. Letos odborná porota pravděpodobně ocenila zejména inovace, které pojišťovna v rámci FLEXI představila v průběhu ledna. Hlavní novinkou je unikátní program InSpiral, díky němuž mohou majitelé starších smluv využívat předností vylepšeného životního pojištění bez nutnosti uzavírat novou smlouvu.

 „Jedinečnost FLEXI potvrzuje nejen úspěch v soutěži Zlatá koruna, ale i vzrůstající počet klientů, kteří pojištění využívají. Jen od začátku letošního roku si FLEXI sjednalo 47 tisíc nových klientů. Klienti na něm oceňují především možnost kombinovat a upravovat pojistná rizika tak, jak aktuálně potřebují v závislosti na měnících se životních situacích,“ říká Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny.

Kromě unikátního programu InSpiral pojišťovna produkt FLEXI životní pojištění rozšířila o bonus za bezeškodní průběh smlouvy, bonus za věrnost nebo pojištění rizikových rekreačních sportů. Klient může v jeho rámci čerpat zdarma až 30 dnů pojištění za jeden kalendářní rok na sportovní aktivity, které jsou obvykle u životního pojištění ve výlukách (například horolezectví, bungee jumping či potápění).

V rámci bonusu za bezeškodní průběh smlouvy získává klient automaticky odměnu ve výši 10 % z celkového rizikového pojistného, pokud během pětiletého období nedojde k pojistné události. Bonus za věrnost se týká smluv, které jsou uzavřeny na dobu minimálně 20 let. Pojištěnému po uplynutí 15 let pojišťovna přizná bonus ve výši 5 % ze sjednaného a skutečně zaplaceného pojistného.

Soutěž Zlatá koruna je již devět let respektovaným měřítkem kvality finančních produktů na českém trhu. O vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje odborná porota složená z 385 ekonomických odborníků a publicistů.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: PČS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články