FLEXI životní pojištění zvítězilo v soutěži Zlatá koruna


			FLEXI životní pojištění zvítězilo v soutěži Zlatá koruna

FLEXI životní pojištění si již počtvrté za sebou odnáší prestižní ocenění ze soutěže Zlatá koruna. Prvenství získalo v kategorii Životní pojištění roku a zařadilo se tak mezi nejlepší finanční produkty na českém trhu. Ocenění převzal 7. června Petr Zapletal, generální ředitel Pojišťovny České spořitelny. FLEXI je na trhu již 12 let a k dnešnímu dni ho má sjednáno více než 1 milion klientů.

My všichni v Pojišťovně České spořitelny jsme velmi rádi, že jsme toto ocenění opět získali. Naplnit ambici uspět mezi silnými konkurenty, kteří mají svým klientům také co nabídnout, je totiž stále těžší. Naše schopnost získávat toto ocenění opakovaně je nejlepším dokladem kvality našeho klíčového produktu, FLEXI životního pojištění, dokladem dobře odvedené práce zaměstnanců, kteří poskytují kvalitní servis klientům i obchodním partnerům,“ uvedl Petr Zapletal. „Ocenění je pro nás důkazem, že jdeme správným směrem, otevřeně ke klientům.“

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/

FLEXI životní pojištění se v soutěži Zlatá koruna na nejvyšší stupeň vítězů postavilo již počtvrté za sebou. V kategorii Životní pojištění roku bylo oceněno jako nejlepší finanční produkt na trhu. K získání ocenění pravděpodobně přispěly také inovace produktu, například rozšíření velmi vážných onemocnění u dětí o další nemoc z přisátí klíštěte nebo možnost výluk na postiženou část těla u dospělých. Dříve klientům, kteří již měli vážnější úraz, pojišťovna neumožňovala sjednat úrazové pojištění na vyšší pojistné částky. Nově klientům na tuto část těla po úrazu provede výluku.

FLEXI životní pojištění se dokáže přizpůsobit aktuálním životním potřebám klientů, umožňuje jim průběžně měnit parametry smlouvy. Klienty odmění bonusem za věrnost a za bezškodní průběh nebo pojištěním rizikových rekreačních sportů. Až na 30 dnů v roce zdarma pojistí sportovní aktivity, které jsou obvykle u životního pojištění ve výlukách (například horolezectví, bungee jumping či potápění).

Soutěž Zlatá koruna, která hodnotí finanční produkty na českém trhu, letos proběhla již podesáté. Zvolený systém nezávislého hodnocení prostřednictvím Finanční akademie, složené z více jak tří set ekonomických odborníků a publicistů, je pro veřejnost zárukou kvality oceněných produktů.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články