I letos mimořádná možnost investice: jednorázový vklad od UNIQA se zhodnocením 18,68 % za pět let


			I letos mimořádná možnost investice: jednorázový vklad od UNIQA se zhodnocením 18,68 % za pět let

UNIQA přichází po velkém úspěchu loňských tranší s další limitovanou nabídkou pro klienty, kteří hledají na trhu možnost vysokého zhodnocení volných finančních prostředků: v období 16. - 30. 4. 2012 mohou zájemci sjednat jednorázové životní pojištění GARANT FIX s mimořádně výhodným zhodnocením rezerv 4,02 % ročně. Během pevné smluvní doby pěti let tak čeká na klienta efektivní celkové zhodnocení 18,68 %, tedy 3,48 % ročně.


Minimální investovanou částkou může být už 25.000 korun. Svým úročením produkt GARANT FIX převyšuje zhodnocení poskytované aktuálně bankami na termínovaných depozitech. Nabídka potrvá jen do vyčerpání této tranše. Tři předešlé tranše v roce 2011 byly shodně vyčerpány vždy v horizontu dvou týdnů.


Dosažené zhodnocení je garantováno správcem podkladových aktiv.


Kromě tohoto zhodnocení poskytuje UNIQA pojišťovna pojistnou ochranu pro případ úrazu s trvalými následky v rozsahu nad 50 % ve výši předpokládaného plnění při dožití s pojistnou částkou až 2 miliony korun.


Vzhledem k omezenému rozsahu a krátkému upisovacímu období umožňuje UNIQA pojišťovna klientům zarezervovat si nezávazně v předstihu na svých webových stránkách zájem o toto pojištění. Klient, který provede tuto předběžnou rezervaci v období 4. až 15. 4. 2012, má právo ji přednostně využít ve sjednávacím období 16. – 30. 4. 2012.


Následně budou uspokojovány poptávky ostatních klientů, kteří projeví zájem na webu později nebo přímo u poradců UNIQA pojišťovny a jejích vybraných smluvních partnerů, a to až do vyčerpání celé tranše.


Více podrobností o této akční nabídce a možnost rezervace na: http://www.uniqa.cz/home/01_obcane/00_zivot/04_GARANT_FIX.php


V případě zájmu o další informace o produktu nás laskavě kontaktujte:


Bezplatná telefonní linka 800 120 020

E-mail: život@uniqa.cz

UNIQA

Zdroj: UNIQA

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články