ING Pojišťovna rozšiřuje své portfolio o další on-line produkty


			ING Pojišťovna rozšiřuje své portfolio o další on-line produkty

ING Pojišťovna, přichází s rozšířením své on-line nabídky. Do portfolia pojišťovny od prosince přibyly tři balíčky on-line životního pojištění. Pojištění lze sjednat přes internet. Balíčky nabízí kompletní pojištění v rámci jedné pojistné smlouvy, výběr různých krytí i možnost pojištění dětí.

V listopadu loňského roku ING Pojišťovna spustila první on-line životní pojištění na trhu – ProAktiv Start.  „Při přípravě nových balíčků jsme vycházeli z nejvíce poptávaných kombinací připojištění. Chtěli jsme našim stávajícím i potenciálním klientům nabídnout takové pojištění, které přesně odpovídá jejich skutečným potřebám,“ říká Michal Skalický, ředitel přímé distribuce ING Pojišťovny.

Výhodou každého ze tří balíčků je zejména možnost přizpůsobit parametry pojištění aktuální životní situaci a upravit si jej dle momentálních požadavků. Pojištění obsahuje možnost výběru různého krytí, připojištění dětí a odpovídá i na potřebu mít vše v rámci jedné pojistné smlouvy. Všechny tři varianty balíčků zároveň nabízejí pojištění pro případ smrti, trvalých následků úrazu i krytí pro nezbytnou dobu léčení úrazem. Rozdíl je ve výši sjednané pojistné částky, balíčky s vyššími pojistnými částkami pak navíc obsahují i připojištění smrti následkem úrazu. Balíček je možné pořídit již od 157 korun měsíčně.

ING Pojišťovna

Zdroj: ING Pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS