Jedinečná nabídka životního pojištění od ČPP pro ženy!


			Jedinečná nabídka životního pojištění od ČPP pro ženy!

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group (dále jen „ČPP“) připravila pro ženy speciální cenově zvýhodněnou nabídku na všechny produkty investičního životního pojištění.


Nařízení Soudního dvora EU pojišťovnám ukládá povinnost sjednotit k 21. prosinci 2012 pojistné sazby životního pojištění mužů a žen. Podle dlouhodobých statistik ženy žijí déle než muži a tento fakt byl dosud v kalkulaci zohledňován nižším pojistným. Do data účinnosti rozhodnutí Soudního dvora EU lze sjednávat smlouvy ještě za stávajících příznivějších podmínek. „Proto jsme na toto přechodné období připravili pro ženy speciální akci v podobě zvýhodněné cenové nabídky na všechny naše produkty investičního životního pojištění,“ říká ředitel úseku životního pojištění Marek Woitsch.


V rámci kampaně chce ČPP ženy nejen informovat o zásadních změnách v souvislosti se sjednocením sazeb životního pojištění, ale současně jim nabídnout také ideální řešení pro zajištění klidné budoucnosti. „Každé ženě poskytneme při uzavření nové smlouvy slevu ve výši 15 % na zajištění rodiny v případě jejího úmrtí,“ upřesňuje Woitsch. Žádný jiný nástroj finančního trhu nedokáže pokrýt oblast životních rizik. Pouze kvalitní životní pojištění může zmírnit dopad tak závažných životních situací jakými jsou úrazy, vážné nemoci či dokonce úmrtí v rodině.


„Je to produkt, který se dokáže přizpůsobit potřebám člověka v různých životních situacích a znamená finanční jistotu v případě nepředvídaných událostí,“ zdůrazňuje Woitsch. Životní pojištění jako jediný produkt umožňuje jak krytí životních rizik, tak současně výhodnou kumulaci kapitálu. Produkt zahrnuje navíc spořící složku, která je podporována státem formou daňových úlev. Klienti ČPP si mohou odečíst od daňového základu částku až 12 000 Kč.

Česká podnikatelská pojišťovna

Zdroj: ČPP

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články