Jednorázové pojištění FLEXI PREMIUM se zhodnocením 4,27 % p. a.


			Jednorázové pojištění FLEXI PREMIUM se zhodnocením 4,27 % p. a.

Pojišťovna České spořitelny přichází s nabídkou jednorázového investičního životního pojištění FLEXI PREMIUM. Prostřednictvím poboček České spořitelny a externích obchodních partnerů klientům nabídne možnost nadstandardního zhodnocení vložených prostředků ve výši 52 % za deset let. Součástí FLEXI PREMIUM je pojištění pro případ smrti a dožití. Produkt lze sjednat od 18. června do 31. července 2012 (nebo do vyprodání tranše).

Kalkulačka životního pojištění:

www.pojistovnacs.cz/flexi/kalkulator/ 

Podle interních statistik volí více než 70 % našich klientů investici do garantovaného fondu. Věříme, že konzervativní investice je v současné době správnou volbou,“ uvedl Petr Procházka, ředitel úseku řízení produktů Pojišťovny České spořitelny, a ještě k tomu dodává: „Předchozí mimořádná tranše FLEXI PREMIUM byla vyprodána během několika dnů, zvýšený zájem očekáváme i tentokrát.“

FLEXI PREMIUM je možné sjednat od 18. června do 31. července 2012 (nebo do vyprodání tranše) pro klienty ve věku 3 až 70 let. Minimální výše jednorázového pojistného je stanovena na 50 000 korun a maximální není omezena. Při sjednání pojistné smlouvy Pojišťovna České spořitelny neprovádí zdravotní zkoumání žadatelů. V průběhu trvání smlouvy pojišťovna umožní vybrat část investovaných prostředků formou mimořádné výplaty kapitálové hodnoty. Pojišťovna České spořitelny klientům nabízí pevné zhodnocení ve výši 52 % za deset let, což odpovídá zhodnocení ve výši 4,27 % p. a. před zdaněním.

Pojistné zaplacené klienty bude investováno do dluhopisů s nulovým kuponem emitovaných Erste Group Bank AG vázaných na plnění úvěrových závazků Slovenskou republikou. Při řádném plnění svých závazků emitentem a Slovenskou republikou obdrží klient po uplynutí platnosti pojistné smlouvy 152 % vložených prostředků. FLEXI PREMIUM si mohou zájemci sjednat v pobočkové síti České spořitelny a u vybraných obchodních partnerů. Podrobnosti k tomuto produktu jsou k dispozici na www.flexi.cz.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: Pojišťovna České spořitelny

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články