Již potřetí 12,5 % pro Aviva Royal I.


			Již potřetí 12,5 % pro Aviva Royal I.

Jednorázové investiční životní pojištění Aviva Royal I. potěšilo své klienty dalším kuponem ve výši 12,5 %. Ke třetímu vyhodnocovacímu dni, tedy k 15.12.2011, byl kurz všech titulů akciového koše vyšší než 70 % své ceny k počátku pojištění, čímž byly splněny podmínky pro přiznání celkem již třetího kuponu.

Aviva Royal I. byl prvním produktem ze série kapitálově garantovaných investičních životních pojištění za jednorázové pojistné připravené ve spolupráci společností Aviva životní pojišťovna a Societe Generale. Produkt byl navržen tak, aby maximálně reagoval na současné turbulentní podmínky na trzích a umožnil získání výnosu nejen na rostoucích, ale i na stagnujících či mírně klesajících trzích. Tento koncept přináší klientům nejen 100 % alokovaného pojistného na konci sjednané šestileté pojistné doby, ale také možné zhodnocení až 75 % z alokovaného pojistného za toto období. Tzn. až 12,5 % za každý rok. Toho je docíleno prostřednictvím dvou nezávislých způsobů výpočtu, které se navzájem doplňují. Konečný výnos za období trvání pojištění je pak roven tomu vyššímu.

Po třetím vyhodnocovacím dni získali naši klienti jistotu již tří připsaných kuponů, tedy celkem 37,5 % zhodnocení alokovaného pojistného. Opět se potvrdil kvalitní výběr jednotlivých titulů akcií obsažených v portfoliu Aviva Royal I., kdy jsme se soustředili zejména na finanční sílu a stabilitu společností,“ komentuje další úspěšné vyhodnocení Jiří Schneller, generální ředitel Aviva životní pojišťovny.

Pojišťovna Aviva představila na trhu v ČR již pět produktů z řady Aviva Royal. Poslední z nich byl uveden na trh v říjnu tohoto roku. Více informací o produktové řadě Aviva Royal na www.aviva-royal.cz.

AVIVA

Zdroj: Aviva

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články