Klienti Kooperativy si mohou jednoduše upravit starší životní pojistky


			Klienti Kooperativy si mohou jednoduše upravit starší životní pojistky

Program PERSPEKTIVA UNIversal totiž umožní stávajícím klientům Kooperativy modernizovat smlouvy původního životního pojištění bez nutnosti uzavírat novou smlouvu. „Předčasné ukončení smlouvy životního pojištění a uzavření nové je pro klienty finančně velmi nevýhodné, neboť na nové smlouvě musí vždy znovu zaplatit celé pořizovací náklady. Proto jim nabízíme jinou, na trhu zcela ojedinělou alternativu, jak smlouvu upravit a přizpůsobit aktuální životní situaci“, říká Filip Král, ředitel úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa.

PERSPEKTIVA UNIversal je unikátní tím, že:

  • klientovi nejsou při změně pojistné smlouvy jednorázově strženy žádné
    neuhrazené počáteční náklady,
  • klient nemusí zdanit dříve uplatněné daňové odpočty,
  • klient získává navýšené limity bez zkoumání zdravotního stavu,
  • klient získává speciální prémii za bezeškodní průběh ve výši 20 %,
  • klient získává unikátní možnost nákupu jednotek tržních fondů bez vstupních poplatků.

PERSPEKTIVA UNIversal je nyní připravena jako alternativa k většině starších tarifů životního pojištění. „Mohou ji využít klienti se staršími investičními a účtovými produkty, ale i klienti, kteří chtějí aktualizovat své kapitálové a důchodové pojistky. Vyhovíme 90 % klientů celého  životního kmene“, ubezpečuje Filip Král.

PERSPEKTIVU UNIversal je možné sjednat i mimo výroční den pojištění, v případech, kdy je aktuálně na smlouvě přeplatek či nedoplatek pojistného nebo je smlouva vinkulována nebo část pojistného hradí zaměstnavatel. Novou PERSPEKTIVU lze sjednat i v případě, kdy na původní pojistné smlouvě došlo k pojistné události či aktuální zdravotní stav klienta je změněný oproti počátku pojištění. Stačí kontaktovat svého pojišťovacího poradce.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS