Kooperativa: Nová PERSPEKTIVA dobývá trh


			Kooperativa: Nová PERSPEKTIVA dobývá trh

Kooperativa po roce připravila novou verzi svého vlajkového produktu, univerzálního životního pojištění PERSPEKTIVA. Novinka reaguje na poptávku trhu.


„Trendem, který na trhu pozorujeme, je zvyšující se zájem o kvalitní pojištění celé rodiny. Riziková složka hraje u životního pojištění čím dál podstatnější roli“, upozorňuje na měnící se požadavky klientů Filip Král, ředitel Úseku pojištění osob Kooperativy.


Proto PERSPEKTIVA nabízí i možnost rizikové varianty univerzálního životního pojištění vhodného například pro krytí hypotečního úvěru. Zároveň může klient podle své finanční situace měnit v průběhu pojištění poměr mezi rizikovou a investiční složkou pojištění. Nová PERSPEKTIVA si zachovala i z minulosti známé výhody pro klienta – prémii za bezeškodní průběh nebo možnost bonusu při sjednání pojistné smlouvy ve formě pojištění zdarma.


Nově byla PERSPEKTIVA rozšířena o další doplňková pojištění, jako například kompletní úrazové pojištění dospělých i dětí speciálně pro případ dopravní nehody, možnost pojištění pro případ II. stupně invalidity, zproštění od placení pojistného v případě III. stupně invalidity nebo osvobození od placení v případě smrti pojistníka. Změny se dotkly také stávajících pojištění – krytí trvalých následků úrazu bylo rozšířeno o progresivní plnění až do výše 600 % pojistné částky.


Dále byl v produktu významně rozšířen okruh krytých nemocí u pojištění vážných onemocnění. Novými chorobami, proti kterým se lze v rámci PERSPEKTIVY pojistit, jsou například roztroušená skleróza nebo meningokokové onemocnění. Unikátní nabídkou na trhu je pak pojistná ochrana pro případ snížené soběstačnosti v rámci tohoto pojištění.


Rozsáhlou inovací prošla také nabídka v oblasti dětského pojištění, která byla doplněna o pojištění vážných „specificky dětských“ onemocnění. Unikátní jsou také zcela nová dětská pojištění - pojištění pro případ péče o zdravotně postižené dítě a pojištění pro případ ošetřování nemocného dítěte. Obě tato pojištění pomáhají rodičům, kteří musejí věnovat výrazně více času péči o dítě a nemohou vydělávat, k dorovnání ušlého výdělku. V prvním případě se jedná o zásadní dlouhodobé omezení, v tom druhém pak o kompenzaci finanční újmy při krátkodobé a dočasné nemoci nebo úrazu dítěte. Investiční část PERSPEKTIVY byla obohacena o nabídku 2 nových fondů - C-QUADRAT Strategie AMI a Komoditní fond od společnosti BNP Paribas.


Univerzální životní pojištění PERSPEKTIVA si u Kooperativy sjednalo již přes 400 tisíc klientů.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články