Kooperativa přináší unikátní řešení modernizace starších smluv životního pojištění


			Kooperativa přináší unikátní řešení modernizace starších smluv životního pojištění

Nově připravený program PERSPEKTIVA UNIversal totiž umožní stávajícím klientům Kooperativy modernizovat smlouvy životního pojištění bez nutnosti uzavírat novou smlouvu. „Mnoho klientů přehodnotilo v poslední době svoji smlouvu. Rádi by ji upravili a přizpůsobili aktuální životní situaci. Předčasné ukončení stávající smlouvy s výplatou odkupného a uzavření nové je však pro ně finančně velmi nevýhodné, neboť na nové smlouvě musí klient vždy znovu zaplatit celé pořizovací náklady. Proto jim nabízíme jinou, na trhu zcela ojedinělou alternativu“, říká Filip Král, ředitel úseku pojištění osob v pojišťovně Kooperativa.

PERSPEKTIVA UNIversal je unikátní tím, že:

  • klientovi nejsou při změně pojistné smlouvy strženy žádné neuhrazené počáteční náklady,
  • klient nemusí zdanit dříve uplatněné daňové odpočty,
  • klient získává navýšené limity bez zkoumání zdravotního stavu,
  • klient získává speciální prémii za bezeškodní průběh ve výši 20 %,
  • klient získává unikátní možnost nákupu jednotek tržních fondů bez vstupních poplatků.

V první vlně Kooperativa svým klientům nabízí možnost aktualizovat smlouvy investičních a účtových produktů. „Po této první etapě budou moci modernizovat své kapitálové a důchodové produkty také ostatní klienti. V průběhu roku 2011 nabídneme PERSPEKTIVU UNIversal jako alternativu k téměř stovce tarifů životního pojištění, představujících 90 % celého životního kmene“, upozorňuje Filip Král.

Garance využití nejmodernějších služeb v životním pojištění bez nutnosti uzavírat novou smlouvu je určena pro téměř všechny klienty Kooperativy. PERSPEKTIVU UNIversal bude možné sjednat i mimo výroční den trvání pojištění, v případech, kdy je aktuálně na smlouvě přeplatek či nedoplatek pojistného nebo je smlouva vinkulována nebo část pojistného hradí zaměstnavatel.

Novou PERSPEKTIVU lze sjednat i v případě, kdy na původní pojistné smlouvě došlo k pojistné události či aktuální zdravotní stav klienta je změněný oproti počátku pojištění.

Každý klient tak má téměř neomezené možnosti ochrany před negativními dopady předčasného ukončení pojistné smlouvy. Vše ostatní za něj zařídí Kooperativa.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články