Modernizaci starších smluv životního pojištění využilo téměř 35 tisíc klientů Kooperativy


			Modernizaci starších smluv životního pojištění využilo téměř 35 tisíc klientů Kooperativy

Program životního pojištění PERSPEKTIVA UNIversal nabízí klientům Kooperativy od května 2011 možnost modernizace starších smluv životního pojištění bez nutnosti zrušit starou a sjednávat novou smlouvu.

Předčasné ukončení smlouvy životního pojištění a uzavření nové je pro klienty finančně velmi nevýhodné, neboť na nové smlouvě musí vždy znovu zaplatit celé pořizovací náklady.

Proto jim nabízíme jinou, na trhu ojedinělou alternativu, jak smlouvu upravit a přizpůsobit aktuální životní situaci. Během tři čtvrtě roku naši nabídku využilo již téměř 35 tisíc klientů. Tři čtvrtiny z nich zároveň významně navýšily pojistné“, potvrzuje úspěšnost programu Filip Král, ředitel Úseku pojištění osob.

Výhody modernizace životního pojištění pomocí PERSPEKTIVY UNIversal:
  • klientovi nejsou při změně pojistné smlouvy jednorázově strženy žádné neuhrazené počáteční náklady,
  • klient nemusí zdanit dříve uplatněné daňové odpočty,
  • klient získává navýšené limity bez zkoumání zdravotního stavu,
  • klient získává speciální prémii za bezeškodní průběh ve výši 20 %,
  • klient získává unikátní možnost nákupu jednotek tržních fondů bez vstupních poplatků.

PERSPEKTIVA UNIversal je připravena jako alternativa k většině starších tarifů životního pojištění. „Mohou ji využít klienti se staršími investičními a účtovými produkty, ale i klienti, kteří chtějí aktualizovat své kapitálové a důchodové pojistky. Vyhovíme 90 % klientů celého životního kmene“, ubezpečuje Filip Král.

Nyní si klienti v rámci modernizace mohou sjednat i nová připojištění PERSPEKTIVY, například úrazové pojištění dospělých i dětí následkem dopravní nehody nebo pojištění pro případ II. stupně invalidity. Unikátní jsou dvě nová dětská pojištění - pro případ péče o zdravotně postižené dítě a pro případ ošetřování nemocného dítěte. Rodičům odpadne starost o finanční zabezpečení rodiny a mohou se soustředit výhradně na péči o nemocné děti.

Kooperativa

Zdroj: Kooperativa

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

nehoráznost...

Vít Suchý,  4. 4. 2012

...vědí ale oni klienti, že jim Koop. ruší jejich smlouvy s garantovaným zhodnocením 4% TUM  a garantovanou výší výplaty a převádí jim peníze na investiční životní pojištění, kde Koop vůči klientům nemá absolutně žádné závazky, jak jejich peníze na konci smlouvy dopadnou ?

RSS

Související články