Nové životní investiční pojištění přináší unikátní zhodnocení ve výši 20 % za 5 let


			Nové životní investiční pojištění přináší unikátní zhodnocení ve výši 20 % za 5 let

Česká pojišťovna zahájila prodej nového jednorázově placeného investičního životního pojištění s názvem Zajištěný VÝNOS Plus. Tento produkt klientům v porovnání s bankovními účty či termínovanými vklady přináší unikátní zhodnocení prostředků určených k investici ve výši 20 % za 5 let, což odpovídá v přepočtu 4 % za rok.

 

„Novinka navazuje na úspěšné produkty jednorázově placeného investičního pojištění nabízené Českou pojišťovnou v minulých obdobích. Poslední tranše byla druhou nejúspěšnější v historii ČP. V dnešní turbulentní době a při současné nejistotě akciových trhů oceňují naši klienti právě produkty s pevně stanoveným výnosem,“ říká Martin Zemánek, ředitel Odboru produktového managementu životního pojištění ČP a dodává: „Zajištěný VÝNOS Plus lze sjednat nejen na všech pobočkách České pojišťovny či prostřednictvím jejích pojišťovacích poradců, ale také po telefonu a na vybraných obchodních místech České pošty.“

 

Zajištěný VÝNOS Plus zahrnuje pojištění pro případ smrti, včetně smrti úrazem v motorovém vozidle. Za velmi výhodnou cenu lze volitelně sjednat úrazové pojištění ve třech variantách. Minimální jednorázové pojistné je 30 000 korun. Jednorázový vstupní poplatek činí pouhé 1 %, poplatek za správu pojištění je nulový.

 

Investiční životní pojištění Zajištěný VÝNOS Plus nabízí Česká pojišťovna do 30. listopadu letošního roku nebo do vyprodání tranše. Podkladovým aktivem je fond dceřiné společnosti České pojišťovny – investiční společnosti ČP INVEST, která je renomovaným správcem podílových fondů. Fond ČP INVESTu investuje primárně do dvou strukturovaných dluhopisů emitovaných společností KBC IFIMA N.V. s přeneseným úvěrovým rizikem společností Gazprom a VTB BANK. Závazky společnosti KBC IFIMA N.V. jsou zaručeny bankou KBC Bank N.V.

Gazprom je největší těžební společností zemního plynu na světě. VTB Bank patří mezi největší bankovní domy na světě a je druhou největší ruskou bankou. Více informací o investici a produktu naleznete na webových stránkách www.ceskapojistovna.cz.

Česká pojišťovna

Zdroj: Česká pojišťovna

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články