Nový kalkulátor spočítá benefity ze životního pojištění


			Nový kalkulátor spočítá benefity ze životního pojištění

Pojišťovna České spořitelny spustila na svých webových stránkách kalkulátor benefitů ze životního pojištění. Zaměstnavatel i zaměstnanec si v aplikaci spočítá benefity plynoucí z uzavření životního pojištění. Stávající kalkulátor FLEXI, umožňující výpočet pojistky na základě zadaných parametrů, využívá průměrně 5 000 návštěvníků webových stránek měsíčně.


Kalkulátor FLEXI životního pojištění velmi intuitivně vede klienta při sestavení pojistky přes měsíční pojistné či výši pojistných částek, doposud mu ale neukázal daňové úspory,“ popisuje hlavní výhodu nového kalkulátoru Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu a PR. „Nová aplikace je rozdělena na dvě části, jednu využije zaměstnanec, druhou zaměstnavatel, oba ihned zjistí, jak jsou pro ně příspěvky na životní pojištění výhodné.“

Kalkulátor benefitů ze životního pojištění ukazuje zaměstnavateli výhody příspěvků na životní pojištění ve srovnání s přímým zvýšením mzdy. Zjistí, kolik uspoří za jednoho zaměstnance i za firmu jako celek.

Zaměstnanec vidí, jaké výhody mu plynou z jeho vlastního příspěvku a jaké z příspěvku zaměstnavatele, má možnost srovnání mzdového ohodnocení při přímém zvýšení mzdy s nepřímým zvýšením formou příspěvku zaměstnavatele na životní pojištění.

Nový kalkulátor najdete na www.pojistovnacs.cz/zivotni-pojisteni/kalkulator-benefitu/.

PČS

Zdroj: PČS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS

Související články