Zlatá pecka pro FLEXI životní pojištění


			Zlatá pecka pro FLEXI životní pojištění

FLEXI životní pojištění získalo v mezinárodní soutěži reklamy Metro Zlatá pecka ocenění v kategorii TV reklama za sérii spotů „Budoucnost je otevřená“. Zlatou pecku v klubu Lávka převzali zástupci reklamní agentury Rust, Klemperer a Světla Košková z Pojišťovny České spořitelny.  

„Jsme velmi rádi, že se nám společně podařilo naplnit nejen původní marketingový záměr, ale navíc tvůrčím způsobem ztvárnění reklamy zaujmout široké publikum a ve finále i porotu Zlaté pecky s Michalem Horáčkem v čele,“ komentuje úspěch Světla Košková, vedoucí oddělení marketingu Pojišťovny České spořitelny.

Kreativní ředitel reklamní agentury Rust Robert Houzar ji doplňuje: „Od začátku jsme měli v zásadních věcech jasno. Nechceme lidi strašit. Chceme ukázat budoucnost mladých rodin otevřenou a pozitivní s tím, že FLEXI je nenápadnou a přirozenou součástí jejich života. To vše jedinečným, zajímavým formátem reklamy. A to se nám, jak je vidět, podařilo.“

Zlatá pecka je prestižní soutěž pořádaná Asociací českých reklamních agentur a marketingové komunikace. Soutěž hodnotí a oceňuje nejlepší tvůrčí práce v oblasti reklamy a komunikace v České a Slovenské republice. Přihlášená díla hodnotí autonomní porota složená ze specialistů a odborníků.

Pojišťovna České spořitelny

Zdroj: PČS

Sledujte nás

Facebook Twitter LinkedIn

Komentáře

Přidat komentář

Nejsou žádné komentáře.

RSS